Yönetim transferi bitirdi...(fenerahce)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Yönetim transferi bitirdi...(fenerahce)
yaw oyuncu alsalar iyi olucaktı nie almadılar.:off:

Yönetim transferi bitirdi...

Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon başarılı olabilmek için her fırsatta geniş bir kadroya ihtiyacı bulunduğunu söyleyen Teknik Direktör Christoph Daum'a yönetimden kötü haber geldi.

Samsunspor maçı sonrası "Transfer çalışmalarının ne düzeyde olduğunu bilmiyorum. Ama yöneticilerimiz uğraşıyor" açıklamasını yapan Alman hoca, 31 Ağustos'a kadar kadrosunda kaliteli bir ismi daha görmek istemesine rağmen, umduğunu bulamadı.

Fenerbahçe Yönetimi dün internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Transfer çalışmalarımız Zafer Biryol'un atacağı imza ile sona erecektir" ifadesini kullandı.

Fenerbahçe'nin transfer komitesinin Daum'un raporu doğrultusunda Real Sociedad formasını giyen Nihat Kahveci ile Shakthar Donetsk'te oynayan Tolga Seyhan konusundaki girişimlerinin sonuç vermediği, bu yüzden de transferin noktalandığı öğrenildi.

Kaynak: Milliyet

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Defans kötü bizim :(

Caine

Caine

Üye
fenerde defans berbat durumda ve heralde forvet için zafere imza attırdılar :'( ya bu daumda bir eksiklikler ve yanlış anlamalar varya hadi bakalım hayırlısı olsun. nereye adam lazımmmmmmmmmm nereye adam istiyor hey allahım yaaaaaaaaaaaa :DD

seriFBurak

seriFBurak

Üye
defansda ki dortluyu kesnlikle deiştrmelillerdii!
ne umit sol bek ne serkan sag bek!
luciano da cakılı forwet zaten!
eger eskisi oynayablcekse servet kalsn bence...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...