Yokmu beşiktaşlı bir yorumcu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karakartal

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu beşiktaşlı bir yorumcu
Buradan bütün beşiktaşlı arkadaşlara sesleniyorum pazar akşamları spor
proğramlarını izlemek artık bir işkence oldu ya kardeşim yokmu doğru
düzgün beşiktaşın haklarını koruyacak bi beşiktaşlı yorumcu akşam
geçiyoruz televizyonun karşısına beşiktaş iyi yada kötü olsun bir yorum
bekliyoruz zaten en son beşiktaş konuşuluyor tamam beşiktaşa sıra
geldi diyorum beşiktaş konuşulurken birde bakıyorum fenerbahçeye veya
galatasaraya atlanmış :off: çıldıracağım ya nedir bu beşiktaşa kasıtlarımı var
arkadaş starda telegol var çıkarmışlar Adnan aybaba diye birini laf konuşmaktan
aciz 90 dakka da haşmet babaoğlu sözüm ona beşiktaşlı :off: hıncalı desteklemekten
başka bişi yaptığı yok bir arada İhsan Kalkavan çıkıyordu ağzında bir "efsane
kadro" lafı başka bir kelime yok
yok arkadaş doğru düzgün bi beşiktaşlı yorumcu istiyorum beşiktaşı yorumlayacak
yeri geldiğinde beşiktaşın haklarını savunacak biri yoksa beşiktaşı konuşmasınlar
nedir bu ya haklı olduğumuz konularda bile haksız çıkıyoruz :box: :box: :box:
bu konuyu beşiktaşın yetkili kişilerine ulaştırabilecek arkadaşlar varsa lütfen
ulaştırsınlar ben aradım ama bulamadım

Konu başlıklarında lütfen büyük harf kullanmayalım.

Haberci

Haberci

Üye
karakartal arkadaşım ben seni bir Beşiktaşlı olarak anlıyorum.Hatta bir taraftar olarak ta takdir ediyorum.Ama mesele şu geçtiğimiz senelerde (hatırlarmısın bilmem) şöyle bir söz vardı 3 büyükler,bu söz trabzon sporlu sporcu ve taraftarların gücüne giderdi ama yorumcular trabzonu kale almazlardı neden?çünkü ilk 3 e giremezdi ondan.Şimdi ise Beşiktaş için aynı olay sözkonusu.Yani Beşiktaş ektiğini biçiyor.Garanti maçları berabere veya mağlubiyetle bitirirse olacağı buyud.İlk 3 e giremediğinden ve futbol da skor oyunu ve şampiyonlukla,şampiyonlar ligi ile,uef ile vs anıldığından ve hesaplar ona göre yapıldığından,Beşiktaş ın yorumlarda geçmemesi doğaldır.Çünkü futbol zirvede oynanır.Diğer takımlar nasıl anılmıyorsa Beşiktaş ında anılmaması gayet normaldir.Buna en az senin kadar ben de üzülüyorum ama neticeyi değiştirmiyor.Durum kabaca bundan ibaret.Sözlerime de kızmak darılmak yok ama tamam mı? Teşekkürler.Kolay gelsin.Saygılar...

İbo Bey

Üye
Yok bahacığım karakartal arkadaşımızın yakındığı konu bu değil! Spor programlarında haklı olduğumuz konularda bile bizi savunacak kadar konuşabilecek birinin olmadığını söylüyor! Haklı da! Ama bizi (benim gördüğüm kadarıyla) en iyi savunan Sinan Engindir!

kaan_saner

Üye
BENCEDE BİZİM HAKLARIMIZI SAVUNABİLEN HİÇ YORUMCU YOK. BEN BU SENE İZLEMİYORUM O TÜR PROGRAMLARI İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ SEZON HERKEZ BİZİ KONUŞACAK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...