yöneticiler parayı bulmuş xD

Sponsorlu Bağlantılar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
para faLan aLdığımız yok arkadaşLar , zaten Oğuzcan da işin esprisinde yanLış anLamayın kardeşimizi ..

misaL bugün benim izin günümdü .. amaaaaa saat 3de çıktım evden Samsunspor maçında görevLiydim .. extra iş aLdım yani :D

yani kısaca tamamen aLın teri :) biraz da hobim var cep tLf.Larına karşı . bu kuLandığım 34.tLf .. sık sık değiştiririm umarım bu son oLmuştur :ehe

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
E tamam da ben gerekli yazıyorum demedim ki.Kendimin de sizin gibi gereksiz yazdığını ima ettim.Bunda yanlış anlaşılacak kadar,kompleks bir durum yok?

o cümlenin sonuna soru işareti gelmeski :D

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
para faLan aLdığımız yok arkadaşLar , zaten Oğuzcan da işin esprisinde yanLış anLamayın kardeşimizi ..

misaL bugün benim izin günümdü .. amaaaaa saat 3de çıktım evden Samsunspor maçında görevLiydim .. extra iş aLdım yani :D

yani kısaca tamamen aLın teri :) biraz da hobim var cep tLf.Larına karşı . bu kuLandığım 34.tLf .. sık sık değiştiririm umarım bu son oLmuştur :ehe

:alkis:alkis
saol abi yaa

--------------- Ekleme ---------------

bunu da senden başka herkes anlar emin ol ;)

napıym yani ?

minoo

minoo

Üye
sen nasıl bir varlıksın ya :D
nyse seninle tartışmaya girmem.:bye3:

Burak

Üye
:polis:

Necmati

Necmati

Üye
ortam çok gerilmiş hacı ya işin şakası bu takmayın :)

Ali Ağaoğlu

Ali Ağaoğlu

Üye
Merhabalar ben ali ağaoğlu bundan sonra parayı kimse bulamayacak dedim bulmayacak. Ben yaptım olacak . Selametle ülke insanı

Aziz™

Aziz™

Üye
telefon kaliteli diye insanların zengin muamelesi gördüğünü ilk defa burda tanık oluyorum yani..:)
sonuçta 1.7 milyon küsür üye varki en az yarısında senin gösterdiğin telefonlar mevcut;)sadece yöneticilerde değil..bak bende şimdiye kadar külüstürle idare ettim para biriktirdim ve ayıptır söylemesi 950 tl'ye samsung pixon aldım ne yani babam yada ben bir sabancı dengimi olduk..:hmmm

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
Aziz™;2933727' Alıntı:
telefon kaliteli diye insanların zengin muamelesi gördüğünü ilk defa burda tanık oluyorum yani..:)
sonuçta 1.7 milyon küsür üye varki en az yarısında senin gösterdiğin telefonlar mevcut;)sadece yöneticilerde değil..bak bende şimdiye kadar külüstürle idare ettim para biriktirdim ve ayıptır söylemesi 950 tl'ye samsung pixon aldım ne yani babam yada ben bir sabancı dengimi olduk..:hmmm

nie kizdinki simdy eglence olsun die actik icine ..... artik yeter

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Aziz son cümlen beni öldürdü :d:

Aziz™

Aziz™

Üye
yok canım estağfurullah ne kızması..:hmmm

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi