Ykb Portalından Alışveriş Dönemi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Yapı Kredi Bankası'nın finans portalı Teleweb ile üyelerine bireyselleştirilmiş finans hizmetlerini online olarak sunan Telewebclub birleşti. Artık YKB sitesinden alışveriş yapmak da mümkün hale geldi.
23 Aralık 2005 12:02
<div align="center"></div>
adresinde hayata geçen finansal hizmetler
portalı, yeni tasarımı, finansal bilgi kaynakları, güvenli alışveriş platformu, online müşteri hizmetleri ve internet şubesine de giriş sağlayan tek kapı/tek parola uygulamasıyla, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tek bir adresten karşılayacak.

Yapı Kredi müşterisi olsun olmasın herkesin online üye olabildiği
ve Anadolu Ajansı ekonomi haberleri, bilgilendirme, hatırlatma, kişisel ajanda, yatırımcı stratejileri, finansal analizler, güncel piyasa bilgileri ve hesaplama araçları gibi hizmetlerin tümüne ulaşılabilen sitede, ayrıca Yapı Kredi Yayınları tarafından çıkarılan kitaplara yüzde 25 indirimli ulaşım ve Worldcard sahiplerine ilave 30 kat Worldpuan kazanma şansı sunuluyor. Yapı Kredi&#39;nin online hizmetlerinin yer aldığı Teleweb&#39;de ayrıca müşterilerin görüş ve taleplerini ilgili yerlere ulaştırmak üzere kullanabileceği, chat, e-posta ya da SMS seçeneklerinin sunulduğu özel bir platform da bulunuyor.

aa
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt