Yılmaz Vural: Alex'e üzülmedim

 • 1 Ekim 2012
 • 383 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. [h=1]Yılmaz Vural: Alex'e üzülmedim[/h]< Resmi açmak için tıklayın >
  [h=2]Alex’in kadro dışında kalmasını yorumlayan Teknik Direktör Yılmaz Vural, Brezilyalı oyuncu hakkında doğru karara verildiğini söyledi.[/h]
  Alex’in yaşlandığını ve kendi gerçeğini görmesi gerektiğini söyleyen Vural, “Futbol garip oyun! Bir hafta önce heykeli dikilen adam şimdi kadro dışı kaldı. Futbol nankör bir oyun diye düşünülebilir ama öyle değil. Futbolda dün yok bugün var” dedi.
  Futbolcular yaşlandıkça daha problemli olur diyen Vural, sözlerine şöyle devam etti: “Futbolcular yaşlılığı ve fiziksel olarak düştüklerini pek kabul edemezler. Bu onları daha agresif yapar. Alex, Aykut Kocaman’ın üstünde yer almak isteyebilir ama futbol bunu kaldırmaz. O yüzden agresif oluyorsunuz. Kasımpaşa maçında Alex’in oyundan çıktıktan sonra tribünde oturması kabul edilemez bir başka tutumdu. Kocaman’ın ve Fenerbahçe Yönetimi’nin tavrını haklı buluyorum. Alex’i çok sevmeme ve beğenmeme rağmen hakkında alınan karar üzülmedim.”


  Acaba takımdan ayrılmasına üzülmüşmüdür :hmmm
   


  Yazan: Oğuzhan
 2. Biz Türk insanı olarak futbolcularımızı alkışlayarak gönderemeyeceğiz galiba messi'yi bile kadro dışı bırakırdık biz. Vefa demek sadece istanbulda bir semtmiş bunu daha iyi anladım.
   
 3. Bak şimdi olay ne aslında biliyor musunuz?Bu adamın en büyük hayali fenerbahçede çalışmak şuan yönetimin tavrını destekliyor ve onlara bir nevi yağ yakıyor o aslında herkesten daha iyi biliyor gerçeği
   
 4. 3 büyüklerden birini çalıştırayım karşı takım orta sahayı geçerse .....
  Bu sözünden bile anlaşılıyor
   
 5. Alex'ci olarak bende üzülmedim,hoş bir ayrılık olmadı ama bazı şeyleri kabullenemeyen futbolcunun yeri kapının önüdür.Alex bu takıma bedavaya oynamıyor,sorumluluklarını yerine getirmemiş sonucunda da bu olay yaşanmıştır.
   
 6. Ne üzülmemesi son veda klibini izledim ağladım resmen yıllardır ilk kez.... :(
   
 7. Alex çok gol atan bir futbolcuydu yılmaz hoca fenerin başında olsa alexin futbol hayatı biterdi popoya tekme yemekten.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 04:57