Faturasız Yıllık 72 GB Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

bulut6842

bulut6842

Üye
    Konu Sahibi
Yıllık 72 GB Paketi
Yıllık 72 GB Paketi ile 365 gün boyunca kullanılabilecek yurt içi 72 GB internet, her yöne 12000 dakika, 12000 SMS sadece 500 TL!

Yıllık Paket Kampanyası kapsamında sunulan Yıllık 72 GB Paketi ile sadece 500 TL'ye 365 gün boyunca 72 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 12000 dakika konuşup 12000 SMS atabilirsiniz.

• Yıllık Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Yıllık 72 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart'lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Bireysel Hazır Kart'lı Turkcell aboneleri Yıllık Paket Kampanyası'ndan faydalanabilir. Kampanyaya katılım ve Hesabım uygulamasından yapılabilir.
  • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb'tır.
  • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki döneme devretmemektedir.
  • Paket 365 gün sonunda yenilenmez.
  • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 365 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise 365 günlük paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları 2 kr/ 100 KB olarak; 365 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • 365 günlük paket aboneliği süresince, paket sadece 1 kere alınabilir.
  • Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabilir.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Yıllık Paket Kampanyası'ndaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming aramaları için kullanılamaz.
  • Paket kapsamındaki dakika, SMS ve internet üçüncü şahıslara transfer edilemez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Kampanyada verilen, data paketinin 3G Şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4.5G Şebekesinde 100 Mbps'dir. Aynı kapsama alanında yer alan internet kullanıcıları arasında önceliklendirme seviyesi 2. olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

turancen

turancen

Üye
Aylık 10 gb kullanan biri olarak. Yılda 120 gb ediyor, birde arada gelen aylık 5gb neti bile saymıyorum. Bazen 10gb ın bile yetmediği oluyor. 72gb Aylık 6gb a geliyor ve fiyat 41tl ediyor aylık. Arada bir dizi,film ve oyun oynarsan hiçbir zaman o 6 gb yetmeyecektir bilmiş olun. Onun yerine 49tl paketler var, 10gb olanlardan onlara bir göz atmanızı öneririm.

He birde Turkcellden uzak durun derim.

• Beğen
Tepkiler: mahmutdenir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Yetersiz 72 GB Yine Turkcell ve Saçmalıkları

• Beğen
Tepkiler: mahmutdenir
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Evet 72 GB yetersiz biz ev internetini bitiriyoz ayda bu 72 GB bir sene gitmez.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Aylık 10 gb kullanan biri olarak. Yılda 120 gb ediyor, birde arada gelen aylık 5gb neti bile saymıyorum. Bazen 10gb ın bile yetmediği oluyor. 72gb Aylık 6gb a geliyor ve fiyat 41tl ediyor aylık. Arada bir dizi,film ve oyun oynarsan hiçbir zaman o 6 gb yetmeyecektir bilmiş olun. Onun yerine 49tl paketler var, 10gb olanlardan onlara bir göz atmanızı öneririm.

He birde Turkcellden uzak durun derim.
3 sene vodefone kullanmış biri olarak şu kadarını söyleyeyim Turkcell in verdiği hizmetin yarısını Vodefone dan göremedim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ali.44
blastx

blastx

Üye
Saçma

turancen

turancen

Üye
3 sene vodefone kullanmış biri olarak şu kadarını söyleyeyim Turkcell in verdiği hizmetin yarısını Vodefone dan göremedim.
Vodafone verdiği interneti Turkcell vermiyor, arama mesaj bunlar hikaye, internet önemli benim için.
Avea kullanıyodum ben, başka operatöre geçecektim çekmiyor diye, Turkcelle gittim adam bana demesinmi 55 tlye 500 dakika 500 msaj 1 gb net diye, kafam attı, birde internet bitince tl geçiriyorlar oda çabası
Vodafone gittim, 35 tlye 3gb net 500 dakika 1000 mesaj verdiler, bu anlattığım olay 4 yıl önceydi. Şimdi yine değişen hiçbişey olmamış, halen 2gb 3 gb internette kalmış Turkcelll, diğerleri 10gb 15gb net vermeye başladı.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Vodafone verdiği interneti Turkcell vermiyor, arama mesaj bunlar hikaye, internet önemli benim için.
Avea kullanıyodum ben, başka operatöre geçecektim çekmiyor diye, Turkcelle gittim adam bana demesinmi 55 tlye 500 dakika 500 msaj 1 gb net diye, kafam attı, birde internet bitince tl geçiriyorlar oda çabası
Vodafone gittim, 35 tlye 3gb net 500 dakika 1000 mesaj verdiler, bu anlattığım olay 4 yıl önceydi. Şimdi yine değişen hiçbişey olmamış, halen 2gb 3 gb internette kalmış Turkcelll, diğerleri 10gb 15gb net vermeye başladı.
Turkcellin salla kazan kampanyası ile dağıttığı hediye internetleri şu anda hangi operatör dağıtıyor? 4 gün oldu turkcele geçeli anında bir sürü internet verdiler. Yıllarca avea kullandım çok memnundum. Vodefona geçtim geçtiğime pişman oldum. Mobil uygulaması wifi ile açılmıyor. Uygulaması 4g açık olduğu halde çalışmıyor. Hizmetleri çok kötü. Ne kadar dakika internet harcamışım Vodefone bunları göstermiyor illa uygulamasına girmen gerekiyor tabii o da çalışırsa. P.tesi günleri verdikleri 250 mb i hiç anlatmıyorum bile. Turkcell pahalı olabilir ama inan bana şu anda Türkiye'de en iyi hizmeti onlar veriyor. Evimdeki internet vodefone net, ben hayatımda bu kadar rezil bir internet deneyimi yaşamadım. Sabah sürünüyorsun gece uçuyor. Bazen geceleri sürünüyorsun. Müşteri hizmetleri komedisini anlatmama gerek bile yok. Varsın istediği kadar internet versin hizmeti bu kadar kötü olduktan sonra işim olmaz. Taahhüt bitsin netimi de değiştireceğim.

kadikoy

kadikoy

Üye
benim kullandığım tarifeyle mukayese edicem.
4gb+500dak+1000 sms :aylık 40 tl ödüyorum. yıllık 480 tl eder.
72gb pakette ise;
6gb+1000dak+1000 sms :yıllık 500 tl. fazlası ayda 2gb internet ve 500 dak .konuşma.
bence yeterli değil paranın aylık getirisine göre hesaplandığında ,
aylık 8gb internet yıllık (96gb veya 100gb) internet vermeliydiler.
özet :mantıklı olan kimseler almaz,ölümlü dünya bir yıl süreli yaşamayı kimse garanti edemez
sigortalı tarifede değil.:cigara:

• Beğen
Tepkiler: bulut6842

Üst Alt