Yıldız Tilbe'nin bedava ilaç talebine Sağlık Bakanı'ndan yanıt


Genc007

Genc007

Üye
    Konu Sahibi
Yıldız Tilbe'nin grip için bedava ilaç isteğine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan yanıt geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Sayın Yıldız Hanım aile hekimine müracaat ederse oradan ücretsiz zaten alabilir veya herhangi bir hekim reçete yazdığında geri ödeme kurumu bunu ödüyor ama gripten korunmanın en önemli unsuru elleri sık sık yıkamak, istirahat ve bol sıvı" açıklamasında bulundu
 
  • Beğen
Tepkiler: Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
Hangi ülkede yaşanmış bu olay ?
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel ve Genc007
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Değil mi? Yoksa ben Suriyeliden başkasına bedava ilaç verildiğini görmedim, duymadım :ah
Kanser hastası olup ilaç temin edemeyenlere ilaç temin etmek yerine üç kuruş harçlık vermeyibilirler ancak... Eczacılar odası başkanı isyan ediyordu milyonlarca ödenmemiş reçete var diye neyse bu millet kim ne yapıyorsa iyi yapıyor anladın onu...
 
  • Beğen
Tepkiler: Symbianist


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt