Yıldırım demirören "Hepsinin hesabını soracağım"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Yıldırım demirören "Hepsinin hesabını soracağım"
"Hepsinin hesabını soracağım"

Denizlispor maçı sırasında, tarihte görülmemiş ölçüde büyük protestolara hedef olan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, bu eylemlerin tümünün organize olduğunu öne sürerek, bunların hepsinin hesabını soracağını belirtti.
Karşılaşmanın bitiminde stadı onlarca özel korumanın eşliğinde terkeden Yıldırım Demirören, yönetici arkadaşlarıyla evinde toplantı yapıp, taraftarların tepkilerini değerlendirdi.
Oldukça sinirli olduğu gözlenen Demirören, çok sert bir konuşma yaptı. Yıllardır gecesini gündüzünü birbirine katıp Beşiktaş’a hizmet ettiğini vurgulayan Demirören, Denizlispor maçında yaşananların kabul edilir gibi olmadığını belirterek şunları söyledi:
“Herkes saha içine bakıyor, sahanın dışına hiç bakan yok. 50 yıldır yapılamayan Fulya’daki Süleyman Seba Projesi’ni bitirdik. Akatlar’a süper bir kompleks yaptık. Amatör branşlara her sene milyonlarca Euro harcıyoruz. Futbol takımı geçen yıl iki kupayı birden kazandı. Buna rağmen bize reva görülen muameleye bakın! Kulübe hizmet edenlere kimsenin hakaret etme hakkı yoktur. Onursal başkanımız Süleyman Seba’ya, Serdar Bilgili’ye yapılanları da unutmadık. Bugüne dek kimseyi kırmamaya özen gösterdim ama artık iş çığırından çıktı.

Herkes ayağını denk alsın
Bazı insanlara haddini bildirmek farz oldu. Ayıptır... Yanımda eşim Revna Hanım olmasına rağmen hakaret işitiyorum. Hiç kimse Beşiktaş Kulübü Başkanı’na böyle davranamaz. Herkes ayağını denk alsın. Beşiktaş’ın adını kullanarak bir takım eylemlerin içine girenler ve bunları organize edenler, yaptıklarının karşılığını mutlaka göreceklerdir. Yaşadığımız bu tatsız olayların sebebini ve kimlerden kaynaklandığını biliyorum. Bunların hepsi organize olarak stada gelmiş. Ama hepsinin hesabını tek tek soracağım.”
Hiçbir şey bitmiş değil
Başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana maddi ve manevi tüm imkanlarını Beşiktaş Kulübü için seferber ettiğinin altını çizen Yıldırım Demirören, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sporda kazanmak kadar kaybetmek de doğaldır. Mustafa Hoca’nın istediği hemen hemen bütün oyuncuları aldık. Fakat uyum sorunu, sakatlıklar ve cezalar gibi saha dışı etkenler yüzünden istediğimiz sonuçlara ulaşamadık. Ama bu hep böyle gidecek değil. Unutmayalım ki, daha sezonun başındayız. Hiçbir şey bitmiş değil. Mücadele ettiğimiz üç kulvarda da hedeflere ulaşma şansımız sürüyor.”

05.10.2009
Kaynak : Hürriyet

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ah Demirören taraftarın seni istemiyor, sen hala hesap peşindesin.

SucX

SucX

Üye
Kulübü kendine milyon dolarlar borçlandırdın sömür sömürebildiğin kadar..

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Başkan bir fenerli olarak itiraf etmeliyimki gitmeni istemem ama elimi vicdanıma koyuyorumda yeter yav oyuncak ettin takımı 4 senedir doğru düzgün bir hoca getiremedim tam adam gibi adam ertuğrul sağlam geldi onunda arkasından iş çevirdin o da istifa etti Kim şimdi sana güvenirki....

™мaxiмємσ!

™мaxiмємσ!

Üye
Başkan bir fenerli olarak itiraf etmeliyimki gitmeni istemem ama elimi vicdanıma koyuyorumda yeter yav oyuncak ettin takımı 4 senedir doğru düzgün bir hoca getiremedim tam adam gibi adam ertuğrul sağlam geldi onunda arkasından iş çevirdin o da istifa etti Kim şimdi sana güvenirki....
evet:@

arslansem

arslansem

Üye
Kendinden başla bence :)

aLone

aLone

Üye
sen hesap filan sorma demirören azcık gururun varsa defolgit şu takımdan hem borçları kendin yaptın şimdide o borçlar yüzünden sülük gibi yapıştın takıma ah ahhh hataların 1-2 tane olsa tamam dicem ama neyse sen kısacası bas git demirören bu takımdan beşiktaşı azcık seviyosan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt