Yıldıray Bundesliganın En İyisi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
<span style="color:#FF0000">&#39;Yıldıray Bundesliga&#39;nın en iyisi&#39; </span>Almanya&#39;nın Bild gazetesi, Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Hertha BSC Berlin&#39;de oynayan milli futbolcu Yıldıray Baştürk&#39;ün, son 5 maçtan bu yana ligin en iyi oyuncusu olduğunu yazdı.

Gazetede &#39;&#39;Patron Baştürk: Yıldıray 5 maçtan bu yana Alman
Ligi&#39;nin en iyi futbolcusu&#39;&#39; başlığıyla verilen haberde, Hertha BSC
Berlin&#39;in de son 5 maçta Almanya&#39;nın en iyi takımı olduğu ifade edildi.

Hertha BSC Berlin Teknik Direktörü Falko Götz, &#39;&#39;Yakaladığımız bu
başarı grafiğiyle gurur duyuyorum. Yıldıray, takımın en önemli oyuncusu haline geldi&#39;&#39; dedi.

Haberde, Yıldıray&#39;dan takımın &#39;&#39;yeni patronu&#39;&#39; olarak bahsedilirken, milli futbolcunun, &#39;&#39;Takımda hiyerarşi yerleşti. Genç oyuncular takıma uyum sağlıyor ve biz tecrübeli futbolcuların sözünü dinliyorlar&#39;&#39; diye konuştu.

Haberde, Yıldıray&#39;ın sahanın her yerinde bulunduğu, takıma canlılık kazandırdığı ve zaferlerle coştuğu ifade edildi.

<span style="color:#000066">Makaay Ballack vs yıldızların arasından sıyrılıp 1. olmak büyük başarı nede olsa TÜRK helal olsun ona </span>
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt