Ygs Sıralama Hakkında Yardım

 • 4 Nisan 2013
 • 405 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar merhabalar siz dostlarıma bir sorum olacak ben bu sene ygs ye girdim ve ygs 6 sıralamam 12.655 geldi ben ygs den bir bölüme girmek istiyorum ve bu bölüm geçen sene 17.000 sıralamayla almış benim buraya girme veya girememe ihtimalim nedir gerçekten çok istediğim bir bölüm sizlerin yardımını bekliyorum fikirlerinizi belirtir misiniz lütfen :)
   


  Yazan: charmingraul
 2. Sınav durumu ve beklentilerin altında sonuçlar nihayetinde o bölümün 5000 kadar sıralama çekeceğini düşünmüyorum kısacası garanti girersin sorman hata :oke:
   
 3. Çok teşekkür ederim moral verdiniz ama ailem ve dershane öğretmenlerim aklıma şüphe sokuyorlar sıralamanın belli olmayacağını söylüyorlar çoğu arkadaşım sizin de söylediğiniz gibi garanti girebileceğimi söylüyorlar ben de açıkçası istediğim yeri tutturmuşken lys çalışmak istemiyorum üşeniyorum biraz :)
   
 4. Tebrikler :) siralaman gayet iyi seneye benimde boyle bir siralamada olmam lazim :eller:
   
 5. Umarım olursun açıkçası ben bu sene pek çalıştım diyemeyeceğim ben bile şaşırdım bu sıralamaya bu kadar iyi geçeceğini hiç tahmin etmemiştim eğer sen düzenli ve disiplinli çalışıyorsan hayli hayli girersin bence :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
11/12/2018 - 12:21