Ygs Sıralama Hakkında Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
charmingraul

charmingraul

Üye
    Konu Sahibi
Ygs Sıralama Hakkında Yardım
Arkadaşlar merhabalar siz dostlarıma bir sorum olacak ben bu sene ygs ye girdim ve ygs 6 sıralamam 12.655 geldi ben ygs den bir bölüme girmek istiyorum ve bu bölüm geçen sene 17.000 sıralamayla almış benim buraya girme veya girememe ihtimalim nedir gerçekten çok istediğim bir bölüm sizlerin yardımını bekliyorum fikirlerinizi belirtir misiniz lütfen :)

x-scarface

x-scarface

Üye
Sınav durumu ve beklentilerin altında sonuçlar nihayetinde o bölümün 5000 kadar sıralama çekeceğini düşünmüyorum kısacası garanti girersin sorman hata :oke:

charmingraul

charmingraul

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim moral verdiniz ama ailem ve dershane öğretmenlerim aklıma şüphe sokuyorlar sıralamanın belli olmayacağını söylüyorlar çoğu arkadaşım sizin de söylediğiniz gibi garanti girebileceğimi söylüyorlar ben de açıkçası istediğim yeri tutturmuşken lys çalışmak istemiyorum üşeniyorum biraz :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Tebrikler :) siralaman gayet iyi seneye benimde boyle bir siralamada olmam lazim :eller:

charmingraul

charmingraul

Üye
    Konu Sahibi
Umarım olursun açıkçası ben bu sene pek çalıştım diyemeyeceğim ben bile şaşırdım bu sıralamaya bu kadar iyi geçeceğini hiç tahmin etmemiştim eğer sen düzenli ve disiplinli çalışıyorsan hayli hayli girersin bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...