Ygs Lys Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
Ygs Lys Yardim
İyi forumlar kardesim bu sene lise 3e gidiyo mat geo temel zayif diger derslerinin temeli super bu sene dersaneyede gitmedi bu seneden itibaren calisacam diyo hangi yayin hangi model serisini alsin ygs lys icin?

ali.clay

ali.clay

Üye
Sayısal dersler için fem yayınları turkce sosyal içinde guvender yayınlarını öneririm. Matematik e 0 dan baslayacaksa ilk adım matematik var. Fem yayınlarının. Onu alsın. Yeni başlayanlar için birebir.

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
karekok yayinlarinn matematigim 0 ve geomet
rim 0 yayinini almis guzelmi

ali.clay

ali.clay

Üye
Kitaplar hakkında bir bilgim yok ama karakok yayınlarıda iyi.

Invoke

Invoke

Üye
karekok yayinlarinn matematigim 0 ve geomet
rim 0 yayinini almis guzelmi

Çok basitler hacı, sıfır işte dediğin gibi öğrene öğrene ilerler iyidir. Alternatif olarak femin ilk adımıda aynı şekilde basittir. Ama karekök daha iyi diyebiliriz. Neden? Çünkü örnek soruları da vardı diye hatırlıyorum. :D
Körfez soru bankası da alabilir (Sıfır değil bunlar ikinci adımda alsın.) Dvdleri var çözümlü :)

achambo

achambo

Üye
Güvender veya fem ygs alabilir ben ondan çalışıyorum dershaneye gitse iyi olurdu

Invoke

Invoke

Üye
Zaten daha lise3, bu sene doğru düzgün çalışsa, seneye dersane+ yine doğru düzgün çalışsa+ biraz da zeka + Allah'ın yardımı= Babalar gibi puan mis gibi üniversite :D

Hayırlısı olsun diyelim :)

• Beğen
Tepkiler: ali.clay
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
nasıl bi calısma programı yapsın aksam 12de yatar sabah 10da kalkıp okula gder 5 40da eve gelir ve o gunku derslerı 7de tekrar etmeye başlar :) nası calıssn bı program yapalm yardm edınde

Invoke

Invoke

Üye
Saati saatine program yapmak hep onu sıkar, hem gereksizdir uygulamak neredeyse imkansızdır. İlla bir yerde aksar, konu eksiği olmasın 11.sınıfı boşlamasın. Boş zamanlarında ygsden ağır ağır ilerlesin. Konuyu bitirip testini çözsün.

Üst Alt