ygs lys hazırlık


smkndz

smkndz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar önerebileceğiniz soruları kaliteli olan fizik ve kimya soru bankası var mı?
 
dodger_manager

dodger_manager

Üye
Ben fizikte Fem ve Birey çözdüm gayet güzeldi. Özellikle Fem'de güzel ve ilginç sorular var.Kimya benim çevredekiler Palme çözüyor ve onlara göre güzelmiş, ben bilmiyorum. Bende Final ve Birey var. Final'de istemediğin kadar soru var ve konuları 5 - 6 başlıkta toplamışlar. Birey'de her konu ayrı ayrı güzel olmuş ama Final'deki kadar soru yok. Benim bildiklerim bunlar. Hocalarına sor sana daha çok yardımcı olurlar.
 
smkndz

smkndz

Üye
    Konu Sahibi
sağol. Hocalar hep zor yayın söylüyor o yüzden kolaydan zora giden bi kitap arıyordum. Palme güzelmiş
 
dodger_manager

dodger_manager

Üye
Olabilir. Yan taraftaki özetler işini görür. Çoğu kitaplar zaten kolaydan zora gidiyor.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt