YGS ile alan bir bölüme gitmek istersem?


Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba. Bu sene lanet, bir dizi sınava gireceğim. Bildiğiniz gibi YGS ile alan bölümler var. Diyelim ki o bölüme girebileceğimizi garantiledik. LYS ye girmeme gerek kalmıyor değil mi?
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
gerek yok
 
Metin137

Metin137

Üye
Aynen bende bu sene girdim lysyede girdim ama ygsden tercih verdim lysye girmeseydimde olurdu
 
Bülent872

Bülent872

Kapalı Hesap
Ygs sadece 4yıllık ilahiyat var +300puan gibi bişi diğerleri 2.öğretim ve 2yıllık .
 
Metin137

Metin137

Üye
Sadece ilahitat yok bir sürü 4 yıllık bölüm var tercih klavuzuna bakarsan bulırsun
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt