YGS başvuru??


bilalbilik

bilalbilik

Üye
    Konu Sahibi
Bu sene YGS sınavına gireceğim bunun için 55₺ yatırmam gerekiyor bu parayı ptt den ödeyebilir miyim ☺
 
Metin137

Metin137

Üye
ben geçen sene pttden yatırmıştım
 
  • Beğen
Tepkiler: bilalbilik
Metin137

Metin137

Üye
aynen insanlarda hep şu algı var herkes ne yapıyosa diğerleride onu yapıyo banka kuyruğunda 1 saat bekliceğine dk da yatırabilirsin halbuki
:)
 
  • Beğen
Tepkiler: bilalbilik


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt