Yetti artik winsxs

 • 28 Eylül 2012
 • 1946 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar yetti diyorum başka bişe demiyorum 1 ay once wın 7 sistem partitionu (c:) na format attım (presentation font cache bataryanın %70 ini mozilla firefox %30 unu harcıyordu yani pf cache açılınca batarya harcaması 50W LARDA GEZINIYODU pıl yıpranma dahil 40 wh şarj 40 dk zor gidiyodu format attım ilk gün 600 mb winsxs sonraki gün sp1 kurup artıklarını temizledim sonra driverleri kurdum baktım 2 gb olmus dedım tamam bugun baktım ki 4.17 gb olmuş bktım artık 2 format oncekı gıbı 10 gb a mı çıkacak ?? geçen formatta pc zor kaldırıyodu windows çöktü çökcekti dedim unlocker ile sileyim winsxs (12gb olmuştu) sonra restart ettim açılmadı :d: bu klasoru nasıl kucultcem şu an herşeyı temizledim windows 10 gb win sxs 4.20 sys32 2 gb 1 gb win installer (windowsinstaller klasörünü nasıl küçültebilirim ???) geri kalanı incik cıncık şeyler :D ama ben sinir krizi geçirmeden şu winsxs nin çözümünü gösterin :kop:yoksa sonsuza kadar maxicep e giremem çünkü laptopu balkondan aşagı atmış olacagım :D
   


  Yazan: ugur1000
 2. koskoca forumda bi yardım eden yok ben herkeze yardım edıyorum ben konu açtıgımda bakan yok !!!
   
 3. Darilma hemen, bir cevap bulunur elbet:oke:  http://support.microsoft.com/kb/2592038
   
 4. işime pek yaramadı sp1 dosyalarını kaldırdım ama gene 4.17 gb güncelleme yaptıgımda artıyo baktıgımda içinde wallpaperler bile var :D
   
 5. vallahi ben pek birşey anlamadım ancak.
  güncelleme yapmayıver sende.
  advanced system care yükle o programla sadece gerekli olan yüksek öncelikli güvenlik güncellemelerini yüklersin 400mb dir.
  olur biter.

  ben hep öyle yapıyorum. hatta son durumda güncelleme klasörünün yedeğini aldım artık internetten indirmesinide beklemiyorum.
  ayrıca programla derin tarama yaparsan gereksiz boşuna kalabalık yapan tüm dosyaları temizliyor güvenlik açıklarını kapatıyor.
  sürekli otomatik taramasıda var zaten. ben kullanıyorum 8 ay format atmadan temizlik yapmadan pc tık demiyor :ehe
   
 6. Türkçe konuşan? :ehe

  - - - Eklendi - - -

  anlamadım :(

  :gul:
   
 7. kardes updatelerı kendı ındırebıldıgını bılmıyordum :) ASC programnı ındırıyorum hemen :D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/02/2019 - 10:25