Yeterli Bellek Yok Hatasının Çözüm Yolu

Sponsorlu Bağlantılar

grafikedy

grafikedy

Üye
    Konu Sahibi
Yeterli Bellek Yok Hatasının Çözüm Yolu
Samsung Bada Os kullanan tüm telefonlarda "Yeterli bellek yok, lütfen bazı uygulamaları kapatın" şeklinde uyarılar alan çok kullanıcı var. Bu problemin bilinen bir nedeni de önbelleğin dolmasıdır.

Çözüm için:

- Menü\Ayarlar\Uygulamalar\Internet\Önbelleği Sil komutunu çalıştırarak Otomatik Önbelleği Sil kutucuğunu işaretleyin.

- Kullanmadığınız Widget'leri Kapatın.

Artık böyle can sıkıcı uyarılar almayacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: kol@j

silver021

silver021

Üye
internet tarayıcısında otomatik olarak önbellek veritabanı silme özelliğini aktifleştirmenizi öneririm. böylece her kullanımdan sonra tekrar olaraktan giripte bu tür şeyleri manuel yapmanıza gerek kalmayacaktır. ayrıca pek çok arkadaş uygulama yüklerken hafıza kartına yönlendirmeyi hep atlıyor. buda sistemin dolmasına 940 mblık uygulama limitinin dolmasına neden oluyor. sırf bu yüzden telefonu satıcam diyenini gördüm. :ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: cansu_ba

blackdevil1977

Üye
internet tarayıcısında otomatik olarak önbellek veritabanı silme özelliğini aktifleştirmenizi öneririm. böylece her kullanımdan sonra tekrar olaraktan giripte bu tür şeyleri manuel yapmanıza gerek kalmayacaktır. ayrıca pek çok arkadaş uygulama yüklerken hafıza kartına yönlendirmeyi hep atlıyor. buda sistemin dolmasına 940 mblık uygulama limitinin dolmasına neden oluyor. sırf bu yüzden telefonu satıcam diyenini gördüm. :ehe:ehe
s8500 da işe yaramıyor boşuna uğraşmayın arkadaşlar bence samsungtan kaynaklanıyor çünkü wave 2 aldım onda da aynısını yapıyor.

erem.qns

erem.qns

Üye
1.2ye gectıgımden beri bu uyarıyı almıyorum dıyeblırım ..
JVJKC1 de byle bı sıkıntı yok

Üst Alt