Yetenek sizsiniz Türkiyede sizce kim türkiyenin yetenegi olmayı hak Ediyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Yetenek sizsiniz Türkiyede sizce kim türkiyenin yetenegi olmayı hak Ediyor...
Arkadaşlar yetenek sizsiniz türkiyeyi izliyorsanız biliyorsunuzdur kimin kim oldugunu siz kimi türkiyenin yetenegi olarak görüyorsunuz?? BEN FATİH ŞAHİN BEATBOX Diyorum adam beatbox yapıyor çıkarttıgı sesleri efeklere çeviriyor onunla djlik yaparak oynuyor ve şarkı söylüyor mükemmel biri Sonuna kadar Fatif Şahi Beatbox Gurbetçimiz ve gururumuz :oke: :oke::alkis:aha::yuru
İşte videosu İzleyin:

• Beğen
Tepkiler: mekanik

umut yasin

umut yasin

Üye
bilal göregen sen onu bunu bırakta ali taran nasıl küfür ediyo manyak yaa

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
bilal göregen sen onu bunu bırakta ali taran nasıl küfür ediyo manyak yaa
Kardeşim azı laf yapıp duygu sömrüsüyle oyları kazanmak bence hiç dogru bişey deil türkiye duygu sömrüsü yapıp kazananını deil YETENEGİNİ Arıyor ve bende fatih şahinde bu yetenegi görüyorum ve sonuna kadar oyun onunla hiç bir şey degiştiremez bilal göregen sadece darbuka çalıp şarkı söyliyip laf yapıyor

Aѕѕαѕѕiη™

Aѕѕαѕѕiη™

Üye
Emir bencede Fth şahin 1.liği hakedio...Ama oda diğer beatboxcu serkan gibi 2. durda tıkanırsa fln yazk olur

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Aѕѕαѕѕiη™;2079987' Alıntı:
Emir bencede Fth şahin 1.liği hakedio...Ama oda diğer beatboxcu serkan gibi 2. durda tıkanırsa fln yazk olur
Kardeşim serkan hastaya benziyordu beti benzi soluktu serkanın ve çok kötü performans sergiledi 2 turda ben fatihe inanıyorum ve inanarakta diyorumki FATİH ŞAHİN birinci olacak bu adam 2 turda duraklamaz facebook'A yeni beatboxlar koymuş istersen oradanda izleye bilirsin bu adam 1'inci

mekanik

Üye
bilal göregen... hatay dörtyol... ALLAH'ına kurban...:oke:

SpeciaL@

SpeciaL@

Üye
bilal göregen in 1. olacagı kesin bence:oke:

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Görecegiz kimin birinci olacagını yarışmanın sonunda biz yetenek arıyoruz duygu sömrüsü DEİL...<

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Bilal Göregen diyorum bende :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Güzel yapıyor ama çoğunu da o ufak makine yapıyor gibime geliyor :)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Bilal & Uğur'un yaptığı dansda fena değil belki onlar olabilir....

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Güzel yapıyor ama çoğunu da o ufak makine yapıyor gibime geliyor :)
Enes eger izlesiyden videoyu hülya avşar fatihe bir soru sordu başkasıda olsa bunu yapabilirmi diye o da hülya avşar a güzel bir cevab verdi senin yazdıgının cevabıda burda :oke: O makine dj mixer o çıkarılan sesleri kaydedip istenildigi zaman çalabiliyor hemden birden fazla

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Makine olmasa bir hiç öyleyse ...

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Makine olmasa bir hiç öyleyse ...
Hayır bu işte en önemli şey dogru efekleri dogru yerlere koyup onla oynamak şarkı söylemek kılay deil gerçekten bence bu işi fatih kusursuz yapıyor sonuna kadar oyum ve arkadaşlarımın oyu fatihee :oke:..

AsİKaNkA58

AsİKaNkA58

Üye
bilal ve uğur popping dance kesin 1. olcak

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Sonuna kadar fatih Şahin...

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Sonuna kadar fatih Şahin...

Fatih Şahin güzel gerçekten ama, konu başlığın yalnış.. ''Türkiye yeteneği bence Fatih Şahin '' olacaktı... Çünkü eleştirilerin bunu gösteriyor... Herkesin bir beğeni tarzı var, kimin hangisini beğeneceğine karışamazsın...:oke:

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Bilal & Uğur olur, eğer Bilal Göregen olmazsa..

● aLuvi ●

Üye
Kaan Baybağ | Mükemmel Michel Jackson Hareketi Yapıyor ..

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
&#9679; aLuvi &#9679;;2092529' Alıntı:
Kaan Baybağ | Mükemmel Michel Jackson Hareketi Yapıyor ..

Evet kardeşim o çucukta çok güzel yapıyor allah yolunu açık etsin ama ben sonuna kadar FATİH ŞAHİN Diyorum :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt