Yeşil ışık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yasin1077

Üye
    Konu Sahibi
Yeşil ışık
Ben gece uyandığımda odamda dolabım benim önümde okduğu ıiçin uyandığımda bir ışık gördüm dolabımın üstündeyi ışığın geldiği yere baktım ışık yok ama dolabın üzerinde hala duruyo 5 dk böyle durdy yorganımı üzerime çektim hemen radyoyu açıp alem fm de matrax dinledim biri açıklasın veya sadece ben mi gördüm...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ben gece uyandığımda odamda dolabım benim önümde okduğu ıiçin uyandığımda bir ışık gördüm dolabımın üstündeyi ışığın geldiği yere baktım ışık yok ama dolabın üzerinde hala duruyo 5 dk böyle durdy yorganımı üzerime çektim hemen radyoyu açıp alem fm de matrax dinledim biri açıklasın veya sadece ben mi gördüm...

:aha:

Hayal falan görmüşsün.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
cinler basmış :P:

HaqperesT

HaqperesT

Üye
kabus olabilir, kabus gorurken insan uyanık oldugunu sanır ve herşey gerçegiyle birebir gibidir.

SHS

SHS

Üye
evet kabus görmüşsündür

Yasin1077

Üye
    Konu Sahibi
kabus olabilir, kabus gorurken insan uyanık oldugunu sanır ve herşey gerçegiyle birebir gibidir.

hayır yha tuvalete gitmek için uyandım kabus olsa anlardım gidip yapcaktım ama yapamadım yeşil ışığı görünce

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
hayır yha tuvalete gitmek için uyandım kabus olsa anlardım gidip yapcaktım ama yapamadım yeşil ışığı görünce

Ben bizzat adam görmüştüm canlı canlı. Ama bencede hayal :) Konusunu da açmıştım hâlâ çözemedim.

cihan10

cihan10

Üye
BENCE SENİN acilen göz doktoruna görünmen lazım

kingturk57

Üye
Halisülasyon görmüş olabilirsin veya aniden oraya baktıysan göz yanılması olmuştur..

HaqperesT

HaqperesT

Üye

kabuslar gercekle birebirdir cogu kez anlasılmaz
bir keresinde uyandım sandım ve oda ışıgı acıktı; başımı kaldıramıyordum; biraz zorlamadan sonra başımı kaldırdım ama oda ne! oda kapkaranlıktı meger kabus goruyormusum

Haluk.

Haluk.

Üye
bana da oldu ben içerde yatarken telefon elimdeydi bi an biri bağırdı telefonu koydum yastık altına sonra kendime geldim baktım telefon yok ... Bunun sırrı açlıktan , susuzluktan veya her hangi bir sebepten serap görmüşsün

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
ya seraptir yada kabus :P:

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Sır kapısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...