Yerli kripto borsa ve tokeni

Sponsorlu Bağlantılargonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Borsaya kaydolmak için link :
 
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
❤️ BYTEDEX DISCORD ❤️

🚀 Bytedex Discord sunucusu açılmıştır.

↪️Bytedex Discord sunucusuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Discord Link:

🌟 Discord üzerinde yapılacak etkinlikleri kaçırmamak için hemen katılın!
 
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Stake de açıldığından beri
73 kuruşa çıktı fiyatı
0.050$ oldu.
Fakat ben 37 kuruştan full çıkmıştım pişman oldum ilk dipte yine geri girmeyi düşünüyorum. Proje sağlam olunca fiyatı da doğal olarak yükseliyor.
Mesaj birleştirildi:

Borsaya kaydolmak için link :
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt