Yerli kripto borsa ve tokeni

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
31 Temmuzda açılacak olan AB yasalarına uygun olup merkezi Estonya da bulunan Bytedex İzmirli bilişim uzmanları tarafından projesi yapılıp bünyesinde yerli ve yabancı olan yazılımcılar ve bu işlerden anlayan 60 dan fazla çalışanı olan bir cdex yani hybrid bir borsadır. Kısaca size Bytedex i tanıtayım:
Bytedex CEO su nun açıklamaları:

Byte Exchange ise hibrit bir borsadır ve 2 ana fazdan oluşmaktadı. Bunlardan ilki Ocak 2022 yılına kadarki faz bir aşamasıdır. Bu dönemde kullanıcılar kendi merkeziyetsiz cüzdanları ile borsamıza bağlantı yaparak işlemlerini yürüteceklerdir. Borsamız içerisinde kullanıcılara ait cüzdanlar olmayacaktır. Bu da kullanıcılarımızızn hacklenme ve/veya fonlarının çalınması riskini ortadan kaldırmaktadır. 2022 yılı başında kendi blokzincir ağımıza geçmemeizle birlikte borsa içi tüm işlemler ağ üzerinde yapılacaktır. Bu şekilde ekosistem içi tüm işlemleride blockchain korumasına ve kaydına almış olacağız.

Bu anlamda bizimle benzer şekilde dünyadaki diğer hibrit borsaların bir kaç fersah önünde kendi kulvarımızda ilk sıralarda olacağımızız düşünüyoruz

BYTEDEX Token ise borsamızın ana işlem birimidir ve kullanıcılara diğer borsa tokenleri gibi faydalar sağlamaktadır. Bu anlamada standart borsa komisyonlarında %300'e varan indirimler sağlamakta ve BYTEDEX Staking ile borsa net gelirlerimizin %50'ye varan kısmını stakerlarımız ile paylaşma imkanına sahip oluyoruz. Bunun yanında borsamızın yeni projelerin tanılıp tokenlerinin satılacağı TokenLauncher üzerinde öncelikli alım hakkı ve bytedex topluluğu etkinliklerine katılım hakkı sağlamaktadır. ICO sürecine özel TRC-10 fotmatında üretilen BYTEDEX Tokenlar ByteW cüzdanlar üzerinde ve Byte Exchange üzerinde yeni erc-20 trc-20 ve bep-20 BYTEDEX tokenlar ile swap işlemine tabi tututlacaktır.

ByteDex Topluluğu, ByteDex projesinin temel yapıtaşıdır. ByteDex Topluluk yönetimli bir proje olarak var olmak istemektedir. Bu nedenle her ülkede 30.000 organik bytedex toplulukları kendi topluluk liderlerini ve yönetimlerini seçeceklerdir. Topluluk liderleri 2 yıl boyunca ByteDex şirket yönetiminde yer alacaktır. O ülkeye ait borsa gelirlerinin %20si o ülkedeki toplulukların geliştirilmesi amacıyla harcanakcaktır.

ByteChain yada Byte Blokzincir ByteDex'in kendi ağı olup kendi ana coinimizi üretmenin yanısıra DeFi projeleri içinde altlık oluşturacaktır. İlerleyen zamanalrda borsa madenciliği kavramıyla borsaçi işlemlerin blockchain ağımıza yazdırılması sağlanacaktır.

Kısaca yol haritamız

yarın yani 15 Temmuz Byte W'yayınlanması

31 temmuz Byte Exchange açılışı

15 Ağustos ByteDex ödül ve referans programlarının başlatılması

30 ağustos ByteDex OTC platformu, ByteDex Stake , ByteDex TokenLauncher fonksiyonlarının açılması

30 Eylül ByteDex Brokers Platformu

30 Ocak 2022'de ise ByteChain'in açılması şeklindedir.

Yol haritamızda açıkladığımız günden bugüne sapmadan ilerlemiş bulunuyoruz.

ICO sürecimizin son 15 günündeyiz ve 30 Temmuz itibariyle bitiriyoruz bu son 15 gün içerisinde yeni ve çok güzel haberler ile topluluğumuzu sevindirmeyi umuyoruz. Kripto dünyasında bir çok öncü proje ile işbirliği anlamında ön görüşmelerimiz devam ediyor. Global medya'da da projemize ilişkin haberlerin çıkmaya başlamasıda bizleri sevindiren unsurlardan .

@tuna200 istersen yatırım yapabilirsin

Son düzenleme:

PALA.

PALA.

Üye
Bu anlamada standart borsa komisyonlarında %300'e varan indirimler sağlamakta ve BYTEDEX Staking ile borsa net gelirlerimizin %50'ye varan kısmını stakerlarımız ile paylaşma imkanına sahip oluyoruz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
1 milyar arz var 500 milyonu şirketin 300 milyonu borsa için 200 milyonda airdrop ve ödüller için ayrılmış artanlar da yakılacakmış. Yalan da söylemiyor olabilirler. Böyle de bi ihtimal var.

PALA.

PALA.

Üye
1 milyar arz var 500 milyonu şirketin 300 milyonu borsa için 200 milyonda airdrop ve ödüller için ayrılmış artanlar da yakılacakmış. Yalan da söylemiyor olabilirler. Böyle de bi ihtimal var.
Öyle ya kaynağı belli olmayan sıcak paralar ülkeye geliyor tabi, kimse sorgulamaz, değirmenin suyu nereden geliyor.
Neyse bu iş yine öbür konuya dönecek, anladın ne demek istediğimi, ben dahasına karışmıyorum, senin bileceğin iş.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Öyle ya kaynağı belli olmayan sıcak paralar ülkeye geliyor tabi, kimse sorgulamaz, değirmenin suyu nereden geliyor.
Neyse bu iş yine öbür konuya dönecek, anladın ne demek istediğimi, ben dahasına karışmıyorum, senin bileceğin iş.
Ben sadece proje ile ilgili tanıtım yaptım az da olsa yatırım yaptım ihtiyacım olabilecek miktarla değil tabi ki isteyen yatırım yapar isteyen uzaktan bakar. Her türlü emtia, hisse senetleri gibi bu Bytedex token de düşebilir ama ennihayetinde güzel kazançlar elde ettireceğini düşünüyorum. Çünkü özenle hazırlanmış ekip, yol haritası ve şimdiye kadar ki hedeflerini geciktirmeden yaptıkları için fiyatın yüksek seviyelerine geleceğine inanıyorum. Projeye ve bunu yapanlara güveniyorum. Neden güveniyorum peki açıklamasını yapayım: 1-Borsa merkeziyetsiz (defi) borsanın içinde sıcak cüzdan olmayacak yani sadece bize ait olacak soğuk cüzdan ve şifresini onlar bilemeyecekler kendimiz belirliyoruz yani hacklenme gibi bir sorunla karşılaşmayacağız. 2- İsteyenler ön satış fiyatı olan 0.03$ dan alım yapabiliyor ve TRC-10 cüzdanına çekebiliyorlar. Bugün bytew de apk ve ios olarak çıkacak oraya da çekim yapılabilecek (ikisi de soğuk cüzdan) borsanın kendine ait cüzdanı olmayacak. Bu saydığım 2 sebep bile yeterli güvenmek için.

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye
Ben sadece proje ile ilgili tanıtım yaptım az da olsa yatırım yaptım ihtiyacım olabilecek miktarla değil tabi ki isteyen yatırım yapar isteyen uzaktan bakar 2 olasılık var: Ya tüm paranı kaybedeceksin (beni üzecek miktarda yatırım yapmadığım için bana dokunmaz) ya da çok kazanacaksın ki ben böyle olabileceğini düşünüyorum. Projeye ve bunu yapanlara güveniyorum. Neden güveniyorum peki açıklamasını yapayım: 1-Borsa merkeziyetsiz (defi) borsanın içinde sıcak cüzdan olmayacak yani sadece bize ait olacak soğuk cüzdan ve şifresini onlar bilemeyecekler kendimiz belirliyoruz yani hacklenme gibi bir sorunla karşılaşmayacağız. 2- İsteyenler ön satış fiyatı olan 0.03$ dan alım yapabiliyor ve TRC-10 cüzdanına çekebiliyorlar. Bugün bytew de apk ve ios olarak çıkacak oraya da çekim yapılabilecek (ikisi de soğuk cüzdan) borsanın kendine ait cüzdanı olmayacak. Bu saydığım 2 sebep bile yeterli güvenmek için.
Yazmayacaktım ama cevaplamam gerekti, madem güveniyorsun az para yatırma, çok para yatır.
Ya tüm paranı kaybedeceksin yada çok kazanacaksın diyorsun, bundan ala kumar mı var ?

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Yazmayacaktım ama cevaplamam gerekti, madem güveniyorsun az para yatırma, çok para yatır.
Ya tüm paranı kaybedeceksin yada çok kazanacaksın diyorsun, bundan ala kumar mı var ?
Kumar oynamıyorum %100 batacağını da düşünmüyorum hatta çok iyi yerlere gelebilir ama güveniyorum diye yüklü de girmem açıkçası ne olur ne olmaz risk almak hele ki bu kripto para piyasasında asla yapmam ve yakında bu piyasa da boğa sezonuna geçecek kasım ayına kadar o zaman yıl sonuna doğru eğer fiyatlarda yüksek olursa %70 elden çıkarırım.
Kalan %30 u ile de al-sat yaparım. 2.İhtimal: yükselmese bile bytew cüzdan da durur. Borsa da olmadığı için de ne zarar ne de kar etmem. Değerlendiğinde yine bozdururum. (Çalınma korkusu da yok bu yüzden rahatım)
Bir an da çok zengin olunmaz bunun için girsem yüklü miktarda da yatırım yapardım kumar ile yatırım farklı şeyler Ya tüm paranı kaybedeceksin yazmıştım bu da çok aşırı düşük bi ihtimal yazdığımla da şunu fark etmiş oldum; kumara giriyor doğru haklısın yanlış cümle kullanmışım onun yerine şöyle desem daha mantıklı olur: Her türlü emtia, hisse senetleri gibi bu Bytedex token de düşebilir ama ennihayetinde güzel kazançlar elde ettireceğini düşünüyorum. Çünkü özenle hazırlanmış ekip, yol haritası ve şimdiye kadar ki hedeflerini geciktirmeden yaptıkları için fiyatın yüksek seviyelerine geleceğine inanıyorum. daha iyi olurdu yanlış yazdım.(Demek istediğim de buydu alelacele yazmıştım) Kumara benzetmekte haklısın. Yorum yaparak benim bu yanlışı görmemi sağladığın için teşkür ederim.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Bytedex sitesinde mobil için uygulama apk çıktı katılan arkadaşlar indirebilir. Fakat bu test aşamasında ve bu işlerden hiç anlamayanlar için hazırlandı. Resmi olarak 2 hafta içinde mobil uygulama marketlerinde çıkacak.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Bytew (soğuk cüzdan) apk çıktı.
Hala üye olup bytedex token almadı iseniz henüz geç değil
Üyelik için link:

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Cüzdan meselesi

Arkadaşlar iki tür cüzdan var temel olarak ( taşınabilir dışında).

Bunlardan birisi borsa cüzdanları. Bir borsaya kayıt olduğunuzda borsa size bir şifre verir, ve borsanın cüzdanını kullanmaya başlarsınız.

Bütün kripto varlıklarınız artık borsanın cüzdanındadır.

Borsa sahipleri sizin varlıklarınızla ilgili her türlü tasarrufa sahiptir.

Alır, çalar gider hiçbir şey yapamazsınız!

Varlıklarınızla sizin izniniz olmadan alım satım yapar farkına varamazsınız.

Siz ekranda birşeyler görürsünüz ama arka planda onlar borsa sahiplerinin elinde işlemdedir.

Siz hiç tanımadığınız birine kredi kartınızı verip şifresini söyleyip evinizde rahat bir uyku uyuyabilir misiniz?
Ya da arabanızın anahtarını tanımadığınız birine teslim edebilir misiniz?

Pekala niçin kripto varlıklarınızın anahtarını borsa sahiplerinin eline teslim ediyorsunuz?

Sadece bu da değil!

Merkezi borsalar sizin kripto varlıklarınızı ve kimlik bilgilerinizi kendi merkezi serverlarında tutar.

Bu serverlar hecklendiğinde geçmiş olsun!

Hiçbir hak talep edemezsiniz, artık borsanın insafına kalmış.

Ya da yükü alıp giderler, "africrypt" gibi "thodex" gibi.

Yani varlıklarını merkezi borsalara yatıran kullanıcının cüzdanı aslında borsa sahibinin Kendi malıdır!

2018'de şu an dünyanın top 1 borsası da hacklendi!

Bunun nedeni kişiler değil Sistemdir.

Ya da bir borsa sahibi 500bin kişinin kimlik bilgilerini hacklediler diye açıklama yapabilir ve bilgileri onlar mı sattı yoksa gerçekten hacklendi mi bilemezsiniz bile!

ByteDex bu yüzden var!

ByteW cüzdan bu yüzden var.
Byte Exchange olarak cüzdan kullanımını teşvik ediyoruz.

Bu öncelikle kullanıcıların varlıkları ve kişisel bilgileri kimse tarafından çalınmasın diye!

Önümüzdeki süreçte tüm merkezi yapılar Blockchain teknolojisi gibi merkeziyetsiz yapıları geçmek zorunda kalacaklar, bankalar dahil, çünkü onlar da hackleniyor.

ByteDex kullanıcıları bu yüzden çok şanslı, çünkü sistem bunun üzerine kurularak başlangıç yapıldı.

Yapmanız gereken ByteW'yi indirip 12 kelimeyi unutmamak, hepsi bu!

Cüzdan kullanacağız ve bunu teşvik edeceğiz.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Bu da Estonya yasalarına uygun olduğu ve lisans verildiği ve daha birçok belgelerin bulunduğu link:
Byte wallet özellikleri ve bytedex geleceği ile ilgili bazı bilgiler:
Bytew de Tüm arayüzler değişeceği gibi bugün diğerlerinin sahip olduğundan daha fazla özelliği ekleyeceğiz. Şu anda elinizdeki uygulamada bunların temelleri var ama aktif değil. Öncelikle cüzdan kullanımına alışacağız. Byte Exchange üzerinden işlem yapmaya alışacağız. Sonra adım adım teknolojisnin en son imkanlarını cüzdanımıza ekleyeceğiz. Bugünden söyleyebilirim ki kredi kartı banka kartıyla cüzdan üzerinden kripto alma, kripto paralarla bu cüzdan üzerinden temazsız ödeme yapma, Byte Card ile kripto kartınızla atmlerde para çekme yada ödeme yapma gibi bir çok imkanın temelleri şu andaki uygulamanın içerisinde var.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Byte Exchange Açılışı Öncesi
Son Genel Bilgilendirme

ByteDex Topluluğunun Saygıdeğer Üyeleri;

Bildiğiniz gibi ICO sürecini bitirmek üzereyiz, son saatlere girdik. ICO süreci ardından ByteDex Token yine bildiğiniz gibi P2PB2B borsasında borsa içi ön satışa çıkacak. Ve süreç sonunda 15 Ağustos itibariyle ByteDex Token;
Byte Exchange, P2PB2B ve Coinsbit borsalarında aynı anda alım satıma çıkacak.

Byte Exchange borsası ise 31 Temmuzda hizmet vermeye başlayacak.

ByteExchange borsası için özel bir arayüz tasarımımız var ve şu anda geliştiriliyor 15 Ağustosta bytedex.io adresimizde bu yeni arayüzle sizleri karşılayacağız!

Mevcutta basic bir arayüz tasarlanmıştı ancak istediğimiz standartlarda olmadığı için 15 Ağustosa kadar mevcut sitemizin borsaya uyarlanmış aryaüzünü kullanacağız.

Menüde Exchange Butonu olacak ve oradan borsaya giriş yapabileceksiniz.
Bu ilk sürümde borsamızda işlem yapacak, borsamızı deneyimleyeceksiniz.

Pekala bu ilk sürümde borsamızda hangi özellikler olmayacak?

1- Byte Exchange borsamızda ilk etapta cüzdanla bağlantılar olmayacak, Cüzdan üzerinden bağlantılar 15 ağustosta aktif olacak.

2- 15 Ağustos'ta Tronlinkpro cüzdan ile Tron ağında işlem yapabileceksiniz.
Metamask ile Ethereum ve BSC ağlarında işlem yapabileceksiniz.
Trustwallet ile Tron /Ethereum /BSC ağlarında işlem yapabileceksiniz.
ByteW ile Tron /Ethereum ve BSC ağlarında işlem yapabileceksiniz.
Bütün bunlar 15 Ağustosta aktif olacak.

3- Bu ilk etapta kullanıcıların test etmesi için borsada geçici Trade Balance cüzdanları açılabilecek ve bunlar 15 gün boyunca kapanmayacak, bunlarla işlem yapabilirsiniz.

4- Süreç sonunda yani 15 Ağustos itibariyle cüzdan bağlantıları ile birlikte Trade Balancelar asli işlevlerine dönecekler yani her işlemde kullanılmak üzere açılıp yok olacaklar.

5- Kredi kartı ve debit kartla ödemeler 15 Ağustosta aktif olacaktır.
Yani 15 Ağustos itibariyle kredi kartı ve banka kartlarıyla kripto varlıklar alınabilecek. Havale ile alım ise aktif olmayacak.

6- Byte Exchange 100 işlem çiftiyle hizmete başlayacak. Bunların tamamı 15 Ağustosta hazır olacak.

7- Belli başlı tokenlar ve işlem çiftleri 31 Temmuzda aktif olacak.

31 temmuzda borsa hangi saatte açılacak?

Bugün teknik ekiple yaptığımız toplantıda eşleştirme motorunda bazı hatalar tespit edildi. Hedefimiz 30 temmuzu 31 temmuza bağlayan gece 00.00'da borsamızı açmak değilse Borsamız 31 Temmuz gün içerisinde açılacak.

Bunun haricinde Order Book ve diğer tüm işlevler aktif olarak kullanılacaktır!

Bu 15 günü KYC prosedürlerini tamamlamak için değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca borsaya 15 Ağustos itibariyle swap bölümü eklenecek.

Mevcut TRC-10 tokenlar görevlerini fazlasıyla yaptılar.
Artık onları tarihteki yerlerine uğurlayacağız.
Ve yepyeni ERC-20, TRC-20, BEP-20 "Akıllı Kontrat" tabanlı BYTEDEX Tokenlarımız olacak.

Elinizdeki tokenlar ile istediğiniz miktarda istediğiniz ağdaki tokenlardan takas yapabileceksiniz.

Bu tokenlar sizin her 3 ağda da işlem yapmanızı sağlayacaklar.

Borsamızda 4 ana işlem birimimiz var;
BTC/ ETH/ USDT ve BYTEDEX!

Borsamızdaki tüm tokenlar bunlarla çift oluşturmuş durumdalar.

Komisyon oranları ve işlem çiftlerine göre BYTEDEX bulunduranların indirimleri bu 15 gün içerisinde açıklanacaktır.

Şu andaki süreç bu şekildedir arkadaşlar.

ByteDex CEO
İsmail Köseoğlu

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
CEO İsmail Köseoğlu:
Eylül ayında bug bounty yapacağız ve hem bug hem açık bulanları ödüllendireceğiz

Borsamızın halka açık denetlemesi Bugün itibariyle başlaması öngörülmüştü ancak bu süreç 15 ağustosta serbest işlemlerle birlikte başlayacak ve 1 ay sürecek

Bağımsız denetim kuruluşu tarafından raporlar halka bizden bağımsız olarak açıklanacak

Eylül ayı sonunda da ödüllü bug bounty yarışmamız olacak

Şimdi arkadaşlar Borsayla ilgili daha geçen hafta yaptığımız açıklamaların üzerinden geçmek istiyorum

Malum BYTEDEX Token Byte Exchange ile birlikte 4 ayrı borsada listelenecek

Bunlar bugün IEO sürecinin başladığı P2PB2B borsası + Coinsbit borsası ve son eklenen IndoEx borsaları

Buradaki tabela fiyatımız $0.05 olacak bu fiyatın sembolik anlamı dışında kalan tüm süreç piyasada belirlenecek

ilerleyen dönemde Tier 1 dediğimiz top 15 borsada Tokenimizi listeleyeceğiz

Bu anlamda 1 yıl içerisinde en az bir Tier1 borsada listelenme hedefimizvar

BYTEDEX Token fiyatının ne olacağı ile ilgili çok fazla tartışma görüyorum.

Gerçekte Henry Ford'un söylediği gibi nasıl düşünürseniz öyle olacaktır.

Stretejilerini bunun bir token projesi olmadığı üzerine kuranlar kazanacaklardır.

Bu yüzden bugün kolay şekilde sahip olabildiğiniz BYTEDEXlere artık bu süreçten sonra herkesin kolay sahip olmayacağını bilerek stratejilerinizi oluşturun.

ICO sürecinin bitmesiyle birlikte tüm ICO sürecini kapsayan tüm ödül programları ve etkinlikler sonlanmıştır

Önümüzdeki hafta bu süre içerisinde kimlerin kazandığını açıklayacağız.

Defaatle buradan sizlere ödül programlarına katılmanız yöneünde uyarılar yapmıştık ancak bu anlamda katılımcıların ülkemizden oldukça az olduğunu üzülerek gördük

ödül programlarından kalanlar yakılacaktır

elimizde bulunan rezerv tokenlar kademeli olarak piyasadaki manipülatif hareketlere bağlı olarak yakılarak azaltılacak ve sonunda tamamı ortadan kalkacaktır

Softcap kapsamında muhasebe hesaplarımız sonucunda artan veya kullanılmayan dağıtımlar varsa bunlarda şeffaf şekilde sizinle paylaşılarak kalanalrda yakılacaktır.

SoftCap miktarına ulaşmamaız nedeniyle bundan sonraki süreçte venture şirketlerinden herhangi bir ortaklık yapmayacağız

Borsamızı akşam inceleyebilirsiniz. Yarın itibariyle gerek yöneticilerimizden gerekse grubumuzda en aktif olan kişilerden seçeceğimiz 30 kişilik test grubu ile işlemleri test etmeye başlayacağız

önümüzdeki hafta Cumartesi günü ICO sürecinde ödül kazanan kişileri liste halinde ilan edeceğiz ve aynı gün sizlerinde test için kullanımına açılacaktır

15 Ağustos tarihinde borsamız tam olarak kullanıma başlayacaktır.

Bununla birlikte artık daha kurumsal iletişimlerler birlikte olacağız.

Soru ve sorunlarınızı 15 ağustosta yeni borsa websitesi arayüzümüde bulunan destek kısmından iletebileceksiniz.

Telegram üzerinde bulunan destek kısmımız kapatılacaktır.

Bugün burada olan bulunan gönüllü yöneticilerimizi artık azad edeceğiz

Gruplarımızda artık farklı yöneticilerimiz olacak

Bizlerde bu süreçte sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz.

Bugüne kadar yol haritamızda belilerdiğimiz tarihlere sıkı sıkı uyduk bundan sonraki süreçtede bu hassasiyetimiz devam edecek

Türkiye ve diğer ülkelerdeki topluluklarımızı hızla geliştireceğiz

30.000 organik üyeye sahip her ülke kendi topluluk yöneticilerini seçimle belirleyecekler

Topluluk liderlerimiz ByteDex yöentim kurulunda 2 yıl süreyle görev alacaklar.

O ülkeden elde edilen net gelirin %20si topluluk faaliyetleri için harcanacak

ByteDex bu anlamda dünyada bir ilki başlatarak Topluluk yönetimli borsacılığı destelemeyi sürdürecek

Borsamızda BYTEDEX Token işlemleri 15 Ağustos tarihinde diğer 4 borsayla eş zamanlı başlayacaktı ancak Coinsbit çalışanlarının haftasonu çalışmaması nedeniyle Coinsbit listelemesi 16 ağustosta diğer tüm borsalar 15 ağustosta başlayacak

Borsamıza cüzdanla bağlantılar 15 ağustosta aktif olacak

bu süre içerisinde hem mevcut arayüzler hemde işlem arayüzleride değişecek.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
CEO İsmail Köseoğlu:
Mevcut elinizdeki tokenlar tron trc10 formatında olan tokenlar.
Bunları neredeyse yok denecek transfer ücretleri nedeniyle tercih ettik.Bu şekilde sizlerde transfer ücreti ödemeden tokenlara sahip oldunuz.Sadece 8 kuruşluk bir cüzdan aktivasyonu için trx gerekliydi.Bunu da sizin cüzdanlarınıza BYTEDEX Token gönderirken biz ödedik.

Ama dediğimiz gibi
Bu tokenlar ödeme aracı olmaktan öteye bir fonksiyonu yoktu.
Şimdi artık borsamızda ve diğer borsalarda işlem görme kapasitesine sahip yeni tokenleri oluşturuyoruz
Bunlar akıllı kontrat tabanlı tokenlarımız ve istediğimiz özellikleri içerisine yazabiliyoruz.
Stake yaparken yada cüzdanlarda tutarken, Yada başka işlemler yaparken bu kodların çalışmasını sağlayabiliyoruz.
Artık borsalarda işlem görecebilecek ve içerisine kodlanmış ekstra özellikleri verebilecek akıllı BYTEDEX Tokenlarımız olacak.İşte bu yüzden elimizdeki tokenlar ile bu yeni üretilecek tokenları değiştiriyoruz
Yani önceden bizi bir yerden bir yere götürsün yeter dediğimiz emektar şahini , son model bir lamborgini ile değiştiriyoruz.
Bu değişim işlemi çok basit şekilde yapılıyor swap platformuna geliyorsunuz.
Cüzdanınızı bağlıyorsunuz eğer bağlanma özelliği yoksa gönderici ve alıcı cüzdan adreslerini yazıyorsunuz
İzin veriyorsunuz ve işlemler otomatik olarak gerçekleşiyor
Peki neden sadece kayıtlı cüzdanlar ve limitlerle bu işlemi yapıyoruz.
Çünkü herhangi bir şekilde tüm önlemlerimize rağmen BYTEDEX Tokenlar haksız ellere geçtiyse ve biz bunları hala farketmediysek bunları elememiz gerekiyor.
Bunun en sağlam yolu elimizde dağıtım yaptığımız kayıtlar üzerinden son kez bir filtreleme yapmak.
Bu şekilde her ne şekilde olursa olsun haksız şekilde tek bir BYTEDEX token işlem göremeyecek.
Burada binlerce kişinin hakkı var.
Bu kişiler gerek paraları ile gerek emekleri ile gerek zaman harcayarak bu BYTEDEX Tokenlara sahip oldular
BYTEDEX'in gerek para olarak gerek emek olarak gerekse zaman olarak bir değer karşılığı var.Bu değer kavramı çok ama çok önemli.Ve çok zor oluşturuldu.
Bu işin en önemli çekirdek kavramı olan "değer" kavramının en küçük bir zarar görmesine tahammülümüz yok.
Bu nedenle emeksiz şekilde elde edilmiş hiç BYTEDEX işlem göremeyecek.
Bu yüzden bize inanılmaz bir ekstra iş yükü oluşturmasına rağmen bunu bu şekilde yapacağız.
Bu bizim sizlere yaptığınız yatırımlara verdiğiniz emeklere büyük saygımızın neticesinde aldığımız bir karardır.
Sizlerde bileceksiniz ki piyasa işlem gören her bir BYTEDEX'in para emek ve zaman olarak karşılığı vardır.
Bunu yapmak bizim size karşı olan ana sorumluluklarımızdan biridir ve kolaya kaçıp bu denetimleri yapmadan piyasaya tek bir BYTEDEX'in girmesine izin vermeyeceğiz.
Bunun haricinde ;
Bugün sizlere soracağım soru şudur
BYTEDEXlerin yeniden üretileceğini biliyorsunuz.
Bir kaç gün içerisinde yeni BYTEDEXler üretilmiş olacak ve artık bir daha üretilmeleri mümkün olmayacak.
Şu anda piyasada sirküle olan Token miktarı kadar üretim yapacağız ve swap işlem sonrasında artan miktarları yakacağız.
Bunun yanında BYTEDEX Token'ın kısatması BEXT olmuştur. BEXT (Byte Exchange Token) kısaltmasından esinlenilmiştir. Yeni tokenlar cüzdanlarınızda ERC-20 TRC-20 ve BEP-20 olarak BEXT olarak görüntülenecektir.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Bytedex token ve byte exchange hakkında herşey bu görsellerde yer almaktadır.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Coinsbit, p2pb2b, indoex borsalarında alış-satış işlemleri başladı. Byte exchange de ise en yakın vakitte alım satıma açılacak.
Şu an ki fiyatı: 0.032$

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Güncel fiyatı yukarıdaki linktedir.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Şu an ki Fiyatı: 0.02443$
Bu seviyeden almayanlar 1 ay sonra çok pişman olacaklar. Benden söylemesi.