Yerimde Olsaydınız Ne Yapardınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
Yerimde Olsaydınız Ne Yapardınız
arkadaşlar ben vanda bi bilgisayar firmasında teknik eleman olarak çalışıyorum. bugün bi bayan gelip bana win98de çalışma grubu nasıl oluşturulur ve bilgisayarlar bu ağa nasıl dahil edilir diye sordu. bende kendisine anlattım. daha sonra bana burda bi okulda bilgisayar öğretmeni olduğunu söyledi. o anda kulaklarımdan duman attı. ama hiç bişi diyemedim bayan olmasına hürmeten. devlet bunlara bunun içinmi maaş veriyolar bunlar öğrencilerine ne anlatıyolar. inanın okadar sinirlendimki. siz olsaydınız neyapardınız yorumlarınızı bekliyorum

mavizeybek

mavizeybek

Üye
bir yuh derdim herhalde

yaw bu elbette hoş bişi değil ama; galiba eğitim sırasında hardware olayına fazla girmiyor olsalar gerek

hidayet

hidayet

Üye
gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum senin anlattığın gibi tanıdığım bir sürü öğretmen var

benim okul zamanımda bilgisayar dersinde herkes mario oynardı öğretmende gazete okurdu koridorda gezerdi vs

darkred

darkred

Üye
mavizaybek arkadaşıma katılıyorum senin yerinde olsam bir yuuuhhh çekerdim kadının suratına karşı

yada şunu sorardım sizi kim öğretmen yaptı ?

elif_

Üye
ya yuh bunu öğretmen die okula alıyorlar mı

depresif

Üye
Ya daha ne çeşitler var bir formatör öğretmen biliyorum ki kurtoğluda onu tanıyor.Adam bilgisayarın bi word unu biliyor gerisi hava civa
Bu arada kurtoğlu o bayan öğretmen hafta sonları senden ders almak için patrondan izin alacak yani sen tezzee bittin

superfenerli

Üye
bende o bayan gibi bayaa öğretmen tanıyorum...bence bunlar öğretmen diil diplomalı ATM ci bence bunlar maaşlarını vicdanları sızlamıyomu.ben hayatım boyunca bilgisayarla ilgili herşeyimi kendi çabalarımla öğrendim mesela.eminim bi çok arkadaştada durum aynıdır.çok çirkin bişi bence...

CisSe

Üye
teyze derdin ne yav manyakmısın ne sin bi git kim seni bilgisayar öğretmeni yaptıder bi güzel top eder sonra dükkandan kovarım

Caine

Caine

Üye
cidden çoooook varrrr. hangisine yetişeceksin ki?

erci-e

Üye
SEN YAKIŞANI YAPMIŞIN ADAMIM.Bİ CENTİLMEMEDE BU YAKIŞIR DEVAM
NOT:(En azından işini seviyosundur:Dkalıcı olmasını temenni ederim:Dkendine ve bayanlara iyi davran.

Nicolas_Anelka

Üye
sen ii yapmıssın benim basıma gelse onu orada rezil ederdim...

DefectoR

Bunda sinirlenecek bişi yok ki, sıradan bir meslek hocasını bilgisayar hocası yaparlar, ben lisedeyken hoca otururdu ben dersi anlatırdım bilgisayar dersinde

Salihyet

Salihyet

Üye
Bizim okuldaki hoca hiç bişey bilmiyo fişi çıkmış monitorün bozuk diye yollıcaklardı.:S

canturk

canturk

Üye
ayıptır kardesım bıde bılgısayar ögretmenı olucak

mavizeybek

mavizeybek

Üye
aslında eğitim esnasında bazı şeyler o anda aklınıza gelemeyebiliyor gerçi olayda kahramanımızın yaptığı olay daha farklı bir durum ama olsun

mesela ben TEGVde bilgisayar dersi veriyorum ve çoğu zaman çocukların sorduğu soruyu direk yanıtlayamayabiliyorum (teorik bilgi eksikliği) ama bilgiayara şöyle bir bakınca anımsayabiliyorsunuz. burada temel problem şu olsa gerek bir öğretmenden beklentilerimiz tam olarak ne acaba her şeyi bilmesi mi yoksa bize bildiklerini iyi iletmesi mi (tabi hiç bişi bilmezse de bunu yapamaz o ayrı bir dava )

ama daha öncede değinildiği gibi bulunduğu yeri hakketmeyen bir çok kişi yaşıyor tc cumhuriyetinde ne yazık ki

aTTra

Üye
<div class='quotetop'>(kurtoglu85 &#064; Dec 23 2005, 06&#58;52 PM) [post=235093]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar ben vanda bi bilgisayar firmasında teknik eleman olarak çalışıyorum. bugün bi bayan gelip bana win98de çalışma grubu nasıl oluşturulur ve bilgisayarlar bu ağa nasıl dahil edilir diye sordu. bende kendisine anlattım. daha sonra bana burda bi okulda bilgisayar öğretmeni olduğunu söyledi. o anda kulaklarımdan duman attı. ama hiç bişi diyemedim bayan olmasına hürmeten. devlet bunlara bunun içinmi maaş veriyolar bunlar öğrencilerine ne anlatıyolar. inanın okadar sinirlendimki. siz olsaydınız neyapardınız yorumlarınızı bekliyorum
[/b][/quote]

" Siz nasıl bir bilgisayar öğretmenisiniz? Öğrencilerinize ne öğretiyorsunuz? Sizin gibi bilgili sayılan ama bilgisiz öğretmenler yüzünden, öğrencilerin karneleri bu kadar bozuk. "

Derdim..

abuvice

abuvice

Üye
Öyle hemen atlamayın ortaya.. Bilgisayar 10 senelik bişey daha yeni çıktı. Yani öğretmenlerin hepsi bilemeyebilir..

swedeniz

swedeniz

Üye
bu yeni değil ki ben türkiyede bilgisayar sınavını girdiydim 1mb ın kac kb olduğunu soruyolardı bide bilgisayar nasıl açılır

cepix

cepix

Üye
Acı gerçekler işte maalesef daha binlerce bu tip hocalar var

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ben olsam kafay&#305; gömerdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...