Yeni Xbox'ın ne zaman duyurulacağı açıklandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Xbox'ın ne zaman duyurulacağı açıklandı.
PlayStation 4′ün duyurusundan bu yana gözler Microsoft cephesindeydi. Nihayet beklenen haber geldi ve sıradaki Xbox’ın ne zaman duyurulacağı açıklandı. Yeni Xbox, 21 Mayıs akşamı oyun ve teknoloji dünyasının karşısına çıkacak…

26 gün sonra hakkında ilk bilgiler paylaşılacak olan konsolun, 11 Haziran’daki E3′den önce fiziksel olarak görünüp görünmeyeceği merak konusu.

avcitalip

avcitalip

Üye
ps4 duyurulmuş iken xbox720 de sessiz kalamazdı zaten :evet: ama ben konsollardan ciddi anlamda soğudum bir daha konsol monsol almayacağım :evet: leptop candır :ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
ps4 duyurulmuş iken xbox720 de sessiz kalamazdı zaten :evet: ama ben konsollardan ciddi anlamda soğudum bir daha konsol monsol almayacağım :evet: leptop candır :ehe

yani bir laptop parasını oyun için konsola vermek banada biraz mantıksız geliyor zevk işi tabi leptopumu her alanda her yerde kullanıyorum oyun laptopu olunca konsola hiç gerek kalmıyor zaten :)

avcitalip

avcitalip

Üye

yani bir laptop parasını oyun için konsola vermek banada biraz mantıksız geliyor zevk işi tabi leptopumu her alanda her yerde kullanıyorum oyun laptopu olunca konsola hiç gerek kalmıyor zaten :)

Eğer konsol piyasaya yeni cikmissa mantıklı ama ps3 veya Xbox 360 bence şu anda mantıksız...

Legendary.

Legendary.

Üye

+1

:tşk:

thrones56

Üye
sizin söyledikleriniz bir yana ben burada yeniyim ve nereden playstation alacağımı bilmiyorum ve esenlerdeyim acil yardım

ryder07

Üye
Abi ne alsam yenisi çıkıo 360 alıoz yenisi çıktı teknolojiyi durduramıoz

Üst Alt