YENİ!! Windows 10 Fabrika Ayarları Hangi Sürücüye Format Atılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
YENİ!! Windows 10 Fabrika Ayarları Hangi Sürücüye Format Atılıyor
Windows 10 Fabrika Ayarlarından Format Atacağım BİOS Olmuyor Nedense Saçmalık .Windows 10 Fabrika Ayarlarında Hangi Sürücüye Format Atılıyor???.Bütün Herşeyi Kaldırdan Kaldırcağım Ama Bana Demiyor Windows'un Kurulduğu Sürücümü ? Yoksa İkiside Mi Sıfırlansın? Diye

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bütün Herşeyi Kaldırcaksanız Tüm Sürücülerinize Format Atılacaktır Zaten size soruyor;

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve mta122003
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: mta122003
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
windows.old klasörünün bir faydası var.
Diyelim ki Windows'u kurdunuz ve bazı sürücüleri sistem tanımadı
Böyle olunca da örneğin ekran kartı iyi çalışamıyor,
Ses kartında sıkıntı çıkıyor vs.
Bu durumda sorunlu sürücüyü AYGITLAR daki menüden seçerek sürücüyü güncelleştir diyorsunuz ve tabi ya internetten aratmanız gerekiyor, ya da sürücü yolunu göstermeniz gerekiyor.
İkinci tercihi yaptığınızda da windows.old klasörü içerisindeki System32 klasörünü seçtiğinizde (eski windows taki sürücü tanıtımından yararlanarak) sorunlu uygulamayı doğru tanıtım yaparak düzgün çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
windows.old klasörünün bir faydası var.
Diyelim ki Windows'u kurdunuz ve bazı sürücüleri sistem tanımadı
Böyle olunca da örneğin ekran kartı iyi çalışamıyor,
Ses kartında sıkıntı çıkıyor vs.
Bu durumda sorunlu sürücüyü AYGITLAR daki menüden seçerek sürücüyü güncelleştir diyorsunuz ve tabi ya internetten aratmanız gerekiyor, ya da sürücü yolunu göstermeniz gerekiyor.
İkinci tercihi yaptığınızda da windows.old klasörü içerisindeki System32 klasörünü seçtiğinizde (eski windows taki sürücü tanıtımından yararlanarak) sorunlu uygulamayı doğru tanıtım yaparak düzgün çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.
evet Önemi Büyük :oke:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
sadece sistemin kurulu olduğu bölümü formatlar:oke:

Üst Alt