Yeni versiyon yükleme hatası yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

mkaanalp

Üye
    Konu Sahibi
Yeni versiyon yükleme hatası yardım lütfen
Galaxs S telefona android odin ile 4.2.2 yüklerken sorun cıktı telefonu açtığımda bir telefon resimi ile bilgiseyar arasında ünlem işareti şeklinde bir resim çıkıyor ne yapmam gerek yardım lütfen

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

Remember Me

Remember Me

Üye
kusura bakma kardeşim geç cevap malum internet kesip gidiyor neyse sorununa gelirsek öncelikle telefonu download moda al örnek ses kısma/güç düğmesi/telefonun orta tuşu/ 5 saniye bekle karşına android logosu çıkacak,telefonun bilgisayara bağlı olsun ama başka usb girişine bağla,download modunu başlatmak için ses açma düğmesine baş karşına "downloading" yazısı belirecek
odin programını aç pda düğmesine tıkla indirdiğin stock romu seç seçtikten sonra sol da olan "auto reboot" ve "F.Reset Time bunlar seçili olsun gelelim işin sonuna artık start düğmesine tıkla hem cihazda mavi ilerleme çubuğu görünecek ve odinde de İD:COM yazısının üstünde yeşil ilerleme çubuğu görünecek işlem bittiğinde telefon resetlenecek capcanlı stabil android sürümü gelecek :oke:
eğer hata "fail" gelirse aklında bulunsun arkaplanda ya kies programı açıktır veya usb kablosu bozuktur ...

• Beğen
Tepkiler: mkaanalp

mkaanalp

Üye
    Konu Sahibi
hallettim kardeş sayende :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

Üst Alt