Haber Yeni Üretici KAZAM'dan Thunder 340W

beats

beats

Üye
  Konu Sahibi
Windows Phone 8.1 ile birlikte Microsoft bir çok donanım üreticisi kazandı, bunlardan biri de mobil​
teknoloji pazarında yeni olan KAZAM. İngiltere menşeili şirket 2013'te HTC'den ayrılan yöneticiler tarafından kuruldu.
İlk cihazlarını 2014 öncesinde Android olarak sunan KAZAM, şimdi de giriş seviyesi cihazı olan Thunder 340W ile şansını Windows Phone cephesinde deniyor.
Bilinen teknik özellikleri:
 • 4" dokunmatik ekran,
 • 1.2 GHz hızında çalışan işlemci(Muhtemelen Snapdragon 200)
 • 512 MB RAM bellek,
 • 4 GB ROM bellek,
 • 5 MP arka ve VGA ön kamera,
 • Çift SIM desteği olarak donanımlarına sahip.

KAZAM CEO'su Michael Coombes:
"Kazam'ın büyüyen portföyüne Windows Phone eklenmesi işinde önemli bir adım, özellikle daha fazla insan Windows Phone 8.1 tarafından sunulan pek çok fayda ve kişisel deneyimlerini seçiyor." diyerek platforma olan ilgiyi belirtti.

Windows Phone Ekosistem Ortaklar bölgesel öncüsü Andrew Bell:
Daha kişisel bir deneyim tamamlayıcısı taze bir yaklaşım olan Windows Phone ile birlikte KAZAM yeni bir mobil marka." diye ekledi.

Cihazın fiyatı ve hangi pazarlara çıkacağı belirsiz fakat en geç yıl sonuna doğru görünmesi bekleniyor.

Kaynaklar: ,
 
Son düzenleme:

ihsan.snmz

Üye
İyi iyi belki mağaza gelişir kullanıcı sayısı artınca.
 
PureFood

PureFood

Üye
Küçük üreticiler büyümede iyi rol oynayacak Windows Phone'da.
 
beats

beats

Üye
  Konu Sahibi
Biz kullanıcılara başka bir katkısı olmaz zaten, artan cihaz sayısıyla uygulamaların mağazada artışı ve kârı artan Microsoft'un sistemde daha fazla ayrıntıya izin vermesi ve OS gelişmesi bizim faydamız olur.
 
 • Beğen
Tepkiler: 4MaGuS ve Aybin.Kilic
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt