Telefon Tavsiyesi Yeni Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Telefon
Arkadaşlar LG G2 telefonum var çokta memnunum fakat ekran sararması falan oldu artık değiştirmenin zamanı geldi diye düşünüyorum. 2100TL civarı bütçem var. Iphone alsam alışabilirmiyim bide LG alınabilirmi?
Almakta kararsız kaldığım telefonlar:
-Iphone 6
-Iphone 6s
-LG V10
-LG V20
-LG G5
bunlardan veya siz ne önerirsiniz???

byAndroid

byAndroid

Üye
İphone 6s öneririm. LG önermiyorum. Onun dışında S7, A7 2017 ve galaxy c9 pro alınabilir telefonlar

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
iphone 6s öneririm büyük cihaz seviyorsanda lg den v20 tercih edebilirsinde fiyat olarak bütceni aşar g5 ten uzak dur birde ip6da görüntülü görüşmede birde oyun oynamada çok ısınma var benim görüşüm iphone 6s ve lg v20 diyebilirim.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bütçenize uygun ve işinizi Görebilcek Cihaz olarak " " Öneririm Fiyat ve Performans olarak cazip bir Cihaz.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Alışmayacak bir şey yok. Iphone 6 s. :oke:

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6s öneririm. LG önermiyorum. Onun dışında S7, A7 2017 ve galaxy c9 pro alınabilir telefonlar
Lg yi neden onermiyorsunuz kronik sorunlarindan dolayı mı?
Alışmayacak bir şey yok. Iphone 6 s. :oke:
Peki iphone un olayi nedir hocam hani meşhur laflar vardır ya bluetooth la bsieu gönderilmiyor bisey muzik parali fln filan olayları varmis
Bütçenize uygun ve işinizi Görebilcek Cihaz olarak " " Öneririm Fiyat ve Performans olarak cazip bir Cihaz.
Fiyatı ne kadar ki?
iphone 6s öneririm büyük cihaz seviyorsanda lg den v20 tercih edebilirsinde fiyat olarak bütceni aşar g5 ten uzak dur birde ip6da görüntülü görüşmede birde oyun oynamada çok ısınma var benim görüşüm iphone 6s ve lg v20 diyebilirim.
Peki lg v20 ye o kadar para vermek ne kadar mantıklı?

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen kronik sorunlardan dolayı önermiyorum. Birde v modelleri piyasanın telefonları değiller. LG de 2. El de fiyat çok düşüyor. Satışı daha zor. İPhone da da kısıtlamalar var ama bilmiyorum. Öncelikle işletim sistemine karar vermeniz gerekiyor bence Android mi? İos mu?

lazye

lazye

Üye
Bunlar arasından bir seçim ypmak istiyorsan ve hepsini alabilecek bütçeye sahipsen İphone 6s al derim hem uzun ömürlü olur hemde diğerlerinden daha iyi olur senin için ...

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
byandroid dedigi gibi önce kendine bir sorman lazım ios mu android mi diye ona göre karar vermen lazım v20 yi sadece öneri olarak söyledim alıp almamak sizin tercihiniz.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kronik sorunlardan dolayı önermiyorum. Birde v modelleri piyasanın telefonları değiller. LG de 2. El de fiyat çok düşüyor. Satışı daha zor. İPhone da da kısıtlamalar var ama bilmiyorum. Öncelikle işletim sistemine karar vermeniz gerekiyor bence Android mi? İos mu?
Valla Android ama hem parasal açıdan hem de aradığım kriterlerde telefon bulamıyorum. Samsung tn zamnında soğudum LG G2 benim duygularıma ve siteklerime tercuman olduğu için LG ye karşı bir sıcaklığım var. Fakat verdiğim paraya değmicek eğer bir lg alırsam. En iyisi hiç kullanmamışta olsun bir IOS demek heralde.
Bunlar arasından bir seçim ypmak istiyorsan ve hepsini alabilecek bütçeye sahipsen İphone 6s al derim hem uzun ömürlü olur hemde diğerlerinden daha iyi olur senin için ...
Aynen büyük ihtimal öyle yapmayı düşünüyorum

Üst Alt