Yeni SSD

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
    Konu Sahibi
Yeni SSD
Yeni 120 gb lık sata 3 ssd aldım bilgisayara taktım format attım şu an gayet iyi durumda fakat bilgisayarım sata 3 desteklemiyor ve bunun haricinde yapmam gereken bir şey varmı ahci moduyla ilgili yazılar okudum bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilirmi ?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sıkıntı yok yinede hard diskin kat kat hızını alırsın ama sata 2 hızını geçmez ileride sata 3 destekli anakartın olursa o zaman sata 3 performansınıda almış olursun. Bir sıkıntı yok yağına suyuna bakmadan bisiklete biner gibi kullanabilirsin. Hard disk gibi birleştirmesi cartı curtu kafa atması yoktur

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
    Konu Sahibi
Peki teşekkürler. Konu kilitlenebilir.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bende Aynı Durumdayım Pc Sata 2.0 SSD Sata 3.0 Arkadaşin Dediği Gibi Pc 3.0 Hızında Değilde 2.0 Hızında Kullanır Zaten Kullanımda Okuma Yazma ve Hızından Anlarsın BunuYada SSDyi D Olarak Ata Bişey Kurulu Olmasın Hız Test Programları İle Test Yap En Fazla Ne Kadar Okuma Yazmaya Ulaştiğina Bak Öylede Öğrenirsin Yada Programada Gerek Yok 10 GBlik Karişik Dosyalardan Oluşan Bir Klasörü Direk SSDye Kopyala Sonra Tekrar Kopyasını SSDye Tekrar Kopyala Max Hızı Görürsün Yazma Yüksek Olursa Okuma Dahada Yüksek Olur Ondan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt