Yeni Psn Plus Sistemi

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba. Şimdi bildiğiniz üzere Sony gamepass benzeri bi sistem getirecek 22 haziranda. Benim sorum şu; diyelim güzel bir oyun yayınlandı ücretsiz olarak sistem içerisinde. Ben bu oyunu kütüphaneye ekleyince sonsuza kadar benim mi olacak yoksa 2-3 ay sonra listeden bu oyun çıkarılınca brnim de kütüphanemden gidecek mi?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt