Yeni "Örümcek Adam" ve Yönetmeni Belli Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Yeni "Örümcek Adam" ve Yönetmeni Belli Oldu!
Bu yıl Marvel'in Örümcek Adam'ı kendi filmlerinde oynatmak istediğini biliyorduk. Örümcek Adam'ın film hakları Sony'de olduğu için Marvel, Sony'i ikili anlaşmaya davet etmişti. Yani Marvel, Örümcek Adam'ı Yenilmezler evrenine katacak ancak filmini yine Sony dağıtacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Anlaşma sonrası çalışmalar sona ermiş durumda. Marvel’ın patronu Kevin Fiege ile Sony Film’in başkanı Amy Pascal, ortak yaptıkları açıklama ile Örümcek Adam'ı oynayacak oyuncuyu ve filmin yönetmenini açıkladı.

19 yaşında olan Tom Holland, yeni Örümcek Adam olmaya hak kazandı. Stüdyo yaptığı açıklamalarda oynadığı filmlerdeki performansını çok beğendiklerini belirtti. Ayrıca ekran testlerinde de mükemmel bir performans sergileyerek yeni Örümcek Adam olmayı hak ettiğini belirttiler.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yönetmen konusunda ise daha önceden Clowns'un ve Cop Car'ın yönetmeliğini yapan Jon Watts yeni Örümcek Adam'ın yönetmeni oldu. Kevin Fiege ve Amy Pascal, yönetmen konusunda titiz davrandıklarını, Marvel’ın genç ve yetenekli yönetmenleri bulma politikasının bu sefer de işlediğini belirtti.

Tom Holland’ın canlandıracağı yeni Örümcek Adam karakteri ilk olarak Captain America: Civil War filminde gözükecek. Çekimleri başlayan film, 6 Mayıs 2016’da vizyona girecek.

Sony’nin finanse edeceği ve dağıtımcılığını üstleneceği, ancak senaryo ve yönetimini Marvel’ın yapacağı Örümcek Adam filmi ise 28 Temmuz 2017’de vizyona girecek.

Ekli dosyalar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
3cu film yani siyah kostüm filmi senaryo o kadar basit ki çizgi dizi gibi idi . Ben 2 yi çöl beğendim . Ama man of steel Superman son bölüm güzeldi lakin senaryo da şirk vardı . Bu yüzden bilinç avı vardı dikkat etmek gerek

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
3cu film yani siyah kostüm filmi senaryo o kadar basit ki çizgi dizi gibi idi . Ben 2 yi çöl beğendim . Ama man of steel Superman son bölüm güzeldi lakin senaryo da şirk vardı . Bu yüzden bilinç avı vardı dikkat etmek gerek
man of steel ile spiderman ne alakası var ?

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Gına geldi heryıl aynı filmi çekip çekip duruyorlar

adler03

Üye
İnanılmaz Örümcek Adam serisi sona mı erdi?

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Hayır devam edecek 2017'de

Emre

Üye
tipe bak cay demle :çay:

Serhan

Serhan

Üye
Civil Wardaki Spidey'in sahneleri tamamlanmış.

Üst Alt