Haber Yeni Nokia X7 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Nokia X7 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

6.18 inçlik bir ekranı olan Nokia X7 modelinde metal çerçeve ve cam kaplama tasarımı tercih edilmiş. 154.8 × 75.76 × 7.97 mm olan ölçüler 6 inçlik Nokia 7 Plus modelinden bir miktar daha küçük. Çentikli tasarım sayesinde yüzde 86.5 ekran-kasa oranına ulaşılmış.

Snapdragon 710 yonga seti ile güçlendirilen telefon önceki nesillere göre performans anlamında oldukça ileriye gidiyor. 10nm üretim süreci ise batarya performansına olumlu olarak yansıyacak. Nokia X7 modeli 4GB RAM/64GB depolama kapasitesi ve 6GB RAM ile 64GB/128GB depolama kapasitesi seçenekleri ile piyasaya sürülecek.

10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen, sekiz çekirdekli bir işlemci olan SD710, 2.2 GHz seviyesine ulaşabiliyor. Sekiz adet özelleştirilmiş Kryo 360 çekirdeğinin yer aldığı işlemci, Adreno 616 GPU‘ya ve X15 LTE modeme ev sahipliği yapıyor.

Cihazın arkasında çift kamera yer alıyor. 12 Megapiksel çözünürlüğünde olan ve f/1.8 diyaframa sahip olan OIS destekli (Sony IMX363) ana kameraya, 13 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.4 diyaframa sahip ikinci kamera eşlik ediyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ön tarafta 20 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alırken, Snapdragon 710’un yapay zeka imkanlarından faydalanan Nokia X7 kullanıcılara bokeh efekti ve sahte tanıma gibi çeşitli özellikler sunuyor.

Cihazın 3500 mAh kapasiteli bataryası, 18 W’lık bir şarj aleti ile 30 dakika gibi bir sürede yüzde 50’lik bir seviyeye ulaşabiliyor. Bunun yanı sıra 3.5 mm kulaklık girişinin yer aldığı cihazın başlangıç fiyatı 245 dolar olarak açıklandı.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Neden sony kamera ? Ses kalitesi nasıl ? Dört hoparlör yüksek kalite ses kartı yoksa buna 245 dolar vermek çöp bence.Yüksek işlemci hızı yüksek ram bir telefon almak için ölçüt olmamalı bence . Sonuçta androidle en fazla real racing 3 oynarsın(telefonu zorlayacak başka ne var ) .Günlük hayatı eğlenceli hale getirecek özellikler eklenmeli . Neden radyo antenini telefonun içine yerleştirmiyorsun Nokia . Internet olmadan dünyaya bağlasan biz kullanıcıları fena mı olur ?
Nokiaya bunu yazayım bak . Yoksa boşa caka satmış olurum

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Neden sony kamera ? Ses kalitesi nasıl ? Dört hoparlör yüksek kalite ses kartı yoksa buna 245 dolar vermek çöp bence.Yüksek işlemci hızı yüksek ram bir telefon almak için ölçüt olmamalı bence . Sonuçta androidle en fazla real racing 3 oynarsın(telefonu zorlayacak başka ne var ) .Günlük hayatı eğlenceli hale getirecek özellikler eklenmeli . Neden radyo antenini telefonun içine yerleştirmiyorsun Nokia . Internet olmadan dünyaya bağlasan biz kullanıcıları fena mı olur ?
:gul: lol güzel düşünce ama dinlemiyorlar saksıyı çalıştırıp iyi özellikler geliştireceklerine 7-24 apple dikizliyorlar.
Trajikomik olan şey bu gidişle glance screen gibi eşsiz ve Güzel özellikleri Apple bize sihirli diyerek birkaç bin liraya itekledikten sonra kullanacak olmaları.
Bu judo servikas cidden dayaklık

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
:gul: lol güzel düşünce ama dinlemiyorlar saksıyı çalıştırıp iyi özellikler geliştireceklerine 7-24 apple dikizliyorlar.
Trajikomik olan şey bu gidişle glance screen gibi eşsiz ve Güzel özellikleri Apple bize sihirli diyerek birkaç bin liraya itekledikten sonra kullanacak olmaları.
Bu judo servikas cidden dayaklık
Türkiye destek hattı bu konuda dileklerimi iletmeye çalıştım fakat sadece Türkiye modelleri hakkında teknik destek vermek konusunda yetkili olduklarını dile getirdiler . Global siteden denemek lazım .

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Türkiye destek hattı bu konuda dileklerimi iletmeye çalıştım fakat sadece Türkiye modelleri hakkında teknik destek vermek konusunda yetkili olduklarını dile getirdiler . Global siteden denemek lazım .
Ordaydım ve yaptım
Hmd in ürün sorumlusu servikas tam bir koyun :D inadı batasıca :D onca çentikli model çıktı bi durup ta millete sormadı ne istiyorsunuz diye.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Ordaydım yaptım derken ?

Ordaydım yaptım derken ?
Global site
Kimi diyor çentik koymayın, kimi eski göz atma ekranını istiyor, kimi stereo hoparlör istiyor, kimi de yüksek mp
Ama cevap yok cevabı geçtim isteklerin tam tersi yönde modeller çıkarıyorlar, stereo yok, çentikli LCD ekranlar, iPhone çakması tasarımlar.

• Beğen
azattt

azattt

Üye
Piyasada çoğu kameranın Sony Ericsson ait olduğunu biliyorsunuz zaten. Kullanılan sensör bir çok amiral gemisi cihazın kullandığı çok iyi bir sensör. Özellikler de Zeiss mercek SonyIMX363 sensör yazıyor. Ois Eis ikisi de mevcut. Pubg Fortnite gibi yüksek grafikli oyunlar için islemcisi olması gerektiği gibi 250$ fiyatı ile özellikleri fazlasıyla iyi. Bu fiyat aralığında bu kalitede daha iyisi olduğunu sanmıyorum.

• Beğen

Üst Alt