Yeni Nexus telefonu HTC üretebilir

 • 25 Eylül 2012
 • 528 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Google'ın sıradaki Nexus telefonu HTC'den mi gelecek? Bildiğiniz gibi bir süre önce Apple'ın iPhone 5'i satışa sunuldu ve milyonlar satıyor. Google da, Nexus markasıyla yeni adımlar atarak Apple'ın karşısına güçlü ve devamlılık yaratan bir markayla durma arzusunda olabilir.

  Söylenenlere göre sıradaki Nexus, HTC'ye emanet. Hatta söylenti boyutunda telefona dair bazı özellikler de yayımlandı. Buna göre telefon, Android 4.1.2 işletim sistemiyle gelecek ve 12 megapiksel kameraya, 2500mAh bataryaya sahip olacak. İsminin de Nexus 5 olabileceği söylenen yeni cihazın, 5 inç ekranının olacağı ve 1080p çekim yapabileceği de söyleniyor. Özellikle büyük ekran trendinde yeni bir soluk da böylelikle HTC'den gelebilir.

  Bakalım konu hakkında resmi bir açıklama gelecek mi? Android tarafında şu an en iddialı telefon olarak Samsung'un Galaxy SIII'ü görünüyor. Elbette Android olarak bu telefonu geride bırakan, daha güçlü cihazlar yapılacaktır. Bakalım haber doğru olursa HTC Nexus, bu pazarda ne seviyede olacak?  Kaynak : teknokulıs
   


  Yazan: mega2
 2. HTC Nexus kulağa hoş geliyo hadi bakalım :)
   

 3. Katılıyorum :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/02/2019 - 06:31