Tavsiye yeni net bağlatıcam önerisi olan?

Sponsorlu Bağlantılar

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
yeni net bağlatıcam önerisi olan?
d-smart internet ve tv kampanyası var sınırsız internet 49 tl fiyatıda uygun geldi sizce nasıldır? d-smart hakkında hiç bi bilgim yok. şuan ttnet kullanıyorum 1 ay sonra falan biticek kampanyası ttnette şuan ne paketleri var falan hiç bilmiyorum önerileriniz var mı?

Fenomenon

Fenomenon

Üye
biz de yeni tarife değiştirdik. ttnet sınırsız internet + tivibu 49 TL

• Beğen
Tepkiler: andezitt
06kubilay06

06kubilay06

Üye
3 sene ttnet kullandım hala pısmanım durmadan kesılıyodu ve garantısı yuzunden 3 ay lık yaz tatılınde ınternetsız kalmıstım
sonra d-smarta geçtım geçiş biraz yordu ama 2 sene boyunca rahat ettım sorunsuz kullandım
daha sonrada turknette geçtım 49 tl ye 16 mb sınırsız ınternet ev telefonlarıan 3000 dakıka geçişimşz çok hızlı surdu evrak godnerdıelr ımzalayaıp yolladım sonra kullanıcı adı ve sıfre verdıler 5 dk da değişti hala kullanıyorum çok menmunum ama turknetten çok pısman olanalrda var bazı bolgelerde sıkıntı oluyomus ben ankarada oturuyorum sıkıntısız kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: andezitt
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
TTNET alma, Turkcell Superonline varsa al. Ben TTNET kullanıyorum daha hiç sorun olmadı ama TTNET ten şikayetçi çok kişi var hiç tavsiye etmem :hih:

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Superonline 16mb yalın kullanıyorum ortalama 12mb civarında hızı var gayet iyi

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Superonline 16mb yalın kullanıyorum ortalama 12mb civarında hızı var gayet iyi
Hocam indirmelerde kaç mbps ? Testlerdeki sonuçları sormuyorum, sizin gördüğünüzü soruyorum. Ben TTNET kullanıyorum 12 mbps diyor bende de ama indirmelerde en fazla 2 yi görüyorum.

FK5896

FK5896

Üye
TTNET kazıklıyor gerçekten 50 lira diyo bi fatura geliyo 65 lira.. (sınırsız)

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Hocam indirmelerde kaç mbps ? Testlerdeki sonuçları sormuyorum, sizin gördüğünüzü soruyorum. Ben TTNET kullanıyorum 12 mbps diyor bende de ama indirmelerde en fazla 2 yi görüyorum.

Öyle olması gerekir zaten saniyede 12 megabayt indiremezsin 12 yi 8 e böleceksin yani saniyede 1.5 megabaytMbps ayrı Mb/sn ayrı

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
Turkcell fiber getiriyo ankara keciorene 1-2 aya bitiyomus ilk alti ay 50 megabit sonrasinda 25 mb e dusuyor 24 ay tahutle 49 lira tek fiyat

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ben istanbul sancaktepe de ikamet ediyorum. Koskoca sancaktepede sadece seher yeli evleri diye bir site de varmış fiber. Bizde alamadık fibere 49 lira ödemek varken yalına 64 lira ödüyoruz

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bende kocaelide oturuyorum bizim mahalleyede gelmedi fiber alt yapı sonra televizyona reklam veriyolar türkiyenin her yerinde fiber alt yapı diye nerde hani :oku ekimde de bizim kampanya bitiyo neye geçsem diye bende düşünmekteyim 8 mbps diyolar 5 mbps zorla kullanıyoruz

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Evet.. beyler
Sinirsiz olan internetinde bir kotasi var ..
Nereden baksam ki bazi aylar asiyorum fatura kabak gibi 84tl
Normalde 60 tl gelir idi,.
Ttnet harbi kazikl..

Son düzenleme:
Fenomenon

Fenomenon

Üye
sınırsız internetse asla daha fazla gelmez. ama adil kullanım kotasını aşınca hızı azalır.

• Beğen
Tepkiler: avast ve sLeepLe