Yeni Kampanya

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Kampanya

Alamadım tıklayamadan gitti başka türlü alma yolum varmı müşteri hizmetlerini fln arasam

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Bu sana mesaj olarak mı geldi bende tarife değiştirmek isterim böyle birşey varsa ben wodafon a geçeli bir ay oldu 25 tlye 3 GB 500 dk 1000 SMS olanı kullanıyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
Bu gibi ekrana gelen sms ler kişiye özel kampanyalar müşteri hizmetlerini arasaniz bile size söyleyeceği sms gelince onaylayarak geçebilirsiniz diyecektir yani tekrar gelmesini beklemeniz gerekiyor yinede müşteri hizmetlerini bir arayıp sorabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Bundan sonra en iyi tarifelerden biri de o olsa gerek..

Konuya dönersek;
Vodafone son dönemlerde kişiye özel tekliflerde bulunuyor, orada da ''size özel'' dediği gibi şuan sadece siz faydalanabilirsiniz.
Aynı durum Vodafone Forum'da daha dün açılmış;

• Beğen
Tepkiler: yeumyang
yeumyang

yeumyang

Moderator
Bu sana mesaj olarak mı geldi bende tarife değiştirmek isterim böyle birşey varsa ben wodafon a geçeli bir ay oldu 25 tlye 3 GB 500 dk 1000 SMS olanı kullanıyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Artık sms olarak gelmiyor ekrana pop up mesajı olarak geliyor onaylayan geçebiliyor

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi

Az önce bir daha geldi kabul ettim onaylıyor musunuz dedi evet dedim tamam dedim sonra bu mesaj geldi offfffffff

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Az önce bir daha geldi kabul ettim onaylıyor musunuz dedi evet dedim tamam dedim sonra bu mesaj geldi offfffffff
Vodafone Yanımda uygulamasına girip, oradan aldığınız yahut alıp beklemede olan paketleri görebilir/iptal edebilirsiniz.
Göremezseniz de Vodafone'u arayarak durumu izah edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: yeumyang
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Yanımda uygulamasına girip, oradan aldığınız yahut alıp beklemede olan paketleri görebilir/iptal edebilirsiniz.
Göremezseniz de Vodafone'u arayarak durumu izah edebilirsiniz.

Aylık2gb bedavaya aldığımız paket yüzüne oldu kesin onu iptal etcezde tarife te geçemedik o ne olacak?
Simdi iptal ettim ama offffyaaa
Bu paket iptal olduğunda müşteriye hizmetlerini arasam halledilir mi
Mal mal kazık tarifeleri söylerler çok bilmişler

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Aylık2gb bedavaya aldığımız paket yüzüne oldu kesin onu iptal etcezde tarife te geçemedik o ne olacak?
Aylık 2GB pakete 35 TL veriyorum deme sakın :blink:
Ek Paket, Bedava/Hediye olarak paket aldıysanız ondandır, bende de daha önce olmuştur.
Dert etmetyin, onu iptal edin size gelen o bildirim tekrar gelecektir. :)

• Beğen
Tepkiler: yeumyang ve Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Aylık 2GB pakete 35 TL veriyorum deme sakın :blink:
Ek Paket, Bedava/Hediye olarak paket aldıysanız ondandır, bende de daha önce olmuştur.
Dert etmetyin, onu iptal edin size gelen o bildirim tekrar gelecektir. :)
Bedava olarak almıştım o paketi mesajı tekrar okurmusun düzenleme yaptım

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Bedava olarak almıştım o paketi mesajı tekrar okurmusun düzenleme yaptım
Anladım.
Pek ilgilenmezler, onlar daha çok en pahalısını aldırmaya çalışıyorlar.
Muhakkak gelecektir de, şuraya bakar mısın bir de?
Yanımda > Bana Ne Var? > Özel Teklifler kısmından sana özel teklifleri görebilirsin.
Bir bak bakalım orada var mı o tarife? :hmmm

• Beğen
Tepkiler: yeumyang ve Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Anladım.
Pek ilgilenmezler, onlar daha çok en pahalısını aldırmaya çalışıyorlar.
Muhakkak gelecektir de, şuraya bakar mısın bir de?
Yanımda > Bana Ne Var? > Özel Teklifler kısmından sana özel teklifleri görebilirsin.
Bir bak bakalım orada var mı o tarife? :hmmm
Oraya baktım yokda tarifeyi de kaçırdik 15*16 gün sonra gelecek bir daha sanki bide pop-up zaten SMS de değil

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Oraya baktım yokda tarifeyi de kaçırdik 15*16 gün sonra gelecek bir daha sanki bide pop-up zaten SMS de değil
O kadar gün sonra geleceği nerede yazıyor veya kim söyledi ki?
Ben şu pop-up mesaj/bildirimlerin sistemini sordum nasıl işliyor/çalışıyor, yanıt gelirse hemen eklerim buraya..

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
O kadar gün sonra geleceği nerede yazıyor veya kim söyledi ki?
Ben şu pop-up mesaj/bildirimlerin sistemini sordum nasıl işliyor/çalışıyor, yanıt gelirse hemen eklerim buraya..
Önceki mesajıma bak paket ozmaan iptal olacakmış SS ekledim foto

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Önceki mesajıma bak paket ozmaan iptal olacakmış SS ekledim foto
He, ilgili paketin iptali talebi sağlanmış ancak kullanım süresi 30 gün olduğu için, 30. günün sonunda paket iptal olacaktır. Yani 16 Ocak'ta iptal olmuş olur ama siz yine de pop-up mesajı gelirse deneyin. :)
Aslında VMH'yi arasanız da durumu anlatsanız belki yardımcı olurlar. Çoğu zaman hem VForum'da hemde VMH'de durumu güzelce izah edince ilgileniyorlar.
Siz deyin ki VMH'ye; ''xxx paketi (ss'deki tarifeyi) almak istiyordum ama ek paket yüzünden alamadım, şimdi iptal ettim ama ileri tarihli iptal olacakmış, bunu hemen iptal edip o paketi almak veya tarifeye geçmek istiyorum, yardımcı olur musunuz?'' deyin bakalım, inşallah yardımcı olurlar..

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
He, ilgili paketin iptali talebi sağlanmış ancak kullanım süresi 30 gün olduğu için, 30. günün sonunda paket iptal olacaktır. Yani 16 Ocak'ta iptal olmuş olur ama siz yine de pop-up mesajı gelirse deneyin. :)
Aslında VMH'yi arasanız da durumu anlatsanız belki yardımcı olurlar. Çoğu zaman hem VForum'da hemde VMH'de durumu güzelce izah edince ilgileniyorlar.
Siz deyin ki VMH'ye; ''xxx paketi (ss'deki tarifeyi) almak istiyordum ama ek paket yüzünden alamadım, şimdi iptal ettim ama ileri tarihli iptal olacakmış, bunu hemen iptal edip o paketi almak veya tarifeye geçmek istiyorum, yardımcı olur musunuz?'' deyin bakalım, inşallah yardımcı olurlar..

Açtım konu bakalım halletceklermi

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
bilal72

bilal72

Üye
Bana da geldi 10 gün önce bende alamadım

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
mega3gb paketi bnde kullanıyorum

Üst Alt