yeni kampanya 500 mb internet.......

Sponsorlu Bağlantılar

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
yeni kampanya 500 mb internet.......
evet arkadaşlar VODAFONE yeni kampanya başlatmış işte ayrıntıları.......VODAFONE dan büyük fırsat yeni 500 MB internet paketi ilk 3 ay boyunca %50 indirimle ayda sadece 9.5 TL abone olmak icin ABONE NET500 yazın 3636 ya gönderin.......TÜM ARKADAŞLARA DUYURULUR........

h716043

h716043

Üye
500mb sonrası sınırsızmı

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş aynı 100 mb lık internet gibi

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Yine olmamış, avea 1GB yi 9TL ye verirken, bu 500 mb veriyor, gerçi sonrası sınırsız oluyor ama yine de farklı olabilir di.

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
avea 1 gb 9 tl vodafone 1gb 29 tl off cepnete mahkumuz

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
valla hangısı uygunsa onu tercıh edın ben şuan aylık 8 TL den kullanıyorum gayet memnunum

fatihveyusuf

Üye
sadece ılk 3 ay 9tl galıba.

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
evet 3 ay sonra 19 TL olacak

kirikaynam

Üye
Arkadaşlar tamda bu başlığı açıp soru sorucaktım. 500 mb tan sonrası sınırsızmı değilmi muallak. Vodafone un sitesinde ya tam net açıklama yazmıyor yada ben anlamış değilim. Müşteri hizmetlerini aradım karşıma 6.2 megapiksel diyen biri çıkınca zaten konuşmayı sürdürmedim... :islik Teşekkür edip kapattım. Şimdi aşagıdaki yazıyı anlayan birisi bana tercüme edebilirmi ? Yada bu paketi satın almış olan varmı ? Burda dert 500 mb degil. Adil kullanım hakkı doldugundan sonra 128 kbps ye düşüyor olması avantajı. Yani cepnet 96 kbps ye düşerken bu yeni paket 128 kbps ye düşüyor. Ama anlamadıgım konu bir paragrafta adil kullanım limiti doldugu zaman 128 kbps ye düşer diyor. Bir diğer paragrafta ise ''diğer paketler ise 10MB/0,5 TL olarak ücretlendirilir.'' diyor. Eğer bu ve diger yeni çıkan paketler adil kullanım hakkından sonra sınırsızsa cepnetten 1.5 kat daha iyi bence. Bu olayı çözmeliyiz :good:

Aylık 10MB/100MB/250MB/500MB/1GB/4GB/8GB Mobil İnternet Paketleri Esasları
  • Faturalı ve Faturasız bireysel hatlar yararlanabilir. Abone olmak için "ABONE NET10", "ABONE NET100", "ABONE NET250", "ABONE NET500"," ABONE 1GB YENI" , "ABONE 4GB YENI" (Faturasız), "ABONE 4GB" (Faturalı)," ABONE 8GB "yazarak 3636 ya SMS gönderebilirsiniz. SMS ler ücretsizdir.Paketlerin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
  • Faturalı hatlar için Aylık Paketler fatura dönemi içerisinde kullanılır , Faturasız hatlar için 30 gün geçerlidir. Aylık verilen 10 MB data kullanım miktarının aşılması durumunda her 100 KB'lık kullanım 2 Kuruş olarak, diğer paketler ise 10MB/0,5 TL olarak ücretlendirilir.
  • Paketlerin kullanım süreleri içinde ve kullanım miktarları dahilinde, Aylık 10 MB için 3 TL, 100 MB için 9 TL, 250 MB için 14 TL, 500 MB için 19 TL, 1 GB için 29 TL, 4 GB 39 TL, 8 GB için de 69 TL ile ücretlendirilirsiniz. Aylık 100/250/500 MB paketlerine 31.12.2011'e kadar ilk kez abonelik yapıldığında paket ücreti üzerinden ilk 3 ay %50 indirim uygulanır.
  • İlk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur.
  • Paketler, fatura dönemi içerisinde iptal edilmediği sürece, otomatik olarak yinelenir. Faturasız hatlarda 30 günlük periyodlarda yineleme yapılır.
  • Paketlerde aylık ödenecek maksimum ücret 100 TL ile sınırlıdır. Adil kullanım kotası dolduğunda 7,2 Mbps'a ulaşan erişim hızınız 128 Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
  • Sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

nino4u

nino4u

Üye
Sınırsız degilmiş Aylık verilen10 MB data kullanım miktarının aşılması durumunda her 100 KB'lık kullanım 2 Kuruş olarak, diğer paketler ise 10MB/0,5 TL olarak ücretlendirilir.

kirikaynam

Üye
Arkadaşlar mail attım cevabı geldi. 10 mb lık paket hariç, Adil kullanım hakkı 6.2 gb. yani 250 yada 500 mb paketi aldıgınızda kotayı doldurduğunuzda hız düşüyor. 6.2 gb kullanımdan sonra sı ise ücretlendiriliyor...

• Beğen
Tepkiler: ali.44
ishak18

ishak18

Üye
Cepnet paketini kaldırmasalar iyi görünüşe göre kaldıracaklar gibi

kirikaynam

Üye
arkadaşlar sınırsız falan değil paketi aldım 250 mb doldu her 10 mb için 50 kurus ile ücretlendiriliyorum. ve iptal işlemi 30 gün sonra gerçekleşiyor, iptal işlemi gerçekleşmeden herhangi bir cepnet paketi alamıyorsunuz göbeğim çatladı bilginize...

phasan

phasan

Üye
ben aylik cepnet kullaniyorum kafam rahat

kirikaynam

Üye
Ayın 30 undan beri sıkıntı yaşıyorum. Nerden aldıysam bu paketi.! Paket iptal edilmedi, Buna rağmen cepnet paketi ücreti kesildi, aylık cepnette aktif değil, günlük cepnet alıyım dedim aktiflendi buna rağmen 4.5 5 tl gitti. günlük cepnet şu an aktif ama onuda kullanamıyorum. Mail attım müşteri hizmetlerini aradım hattım incelemede imiş.. Şu an hattımda tl de yok kullanabildigim paket te yok aktif gözükmesine rağmen. Aman diyim bulaşmayın... Aylık cepnetten şaşmayın.

phasan

phasan

Üye
ben hic sorun yasamadım aylık cepnette

reoksit

reoksit

Üye
bu bizi bozar arkadaşlar aylık cepnete devam

mercek123

Üye
nasıl ıptal oluyor paketler

askci74

askci74

Üye
Bende aylık cepnete devam edebildiğim kadar edecem hem 2000 dakika konuşuyorum :)

saykoman

saykoman

Üye
kotayı aştığı zaman ücret alınıyor mu alınmıyor mu? Benim kota doldu şuan kontor düşmedi ama 10mb olmadı.

Üst Alt