Yeni iPhone 4 aldım arkadaşlar.Lütfen yardım edin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre-45

Emre-45

Üye
    Konu Sahibi
Yeni iPhone 4 aldım arkadaşlar.Lütfen yardım edin...
Merhaba arkadaşlar...Yurtdışından iPhone 4 aldım...İlk defa iPhone kullanıyorum.Jailbreak,unlock falan hiçbirşey bilmiyorum...iTunes hakkında bir bilgim yok...Nokia ve Samsung'u profesyonel şekilde kullandım.Şimdi ilk aldığımda neler yapmam gerekiyor ? Hangi uygulamaları yüklememi önerirsiniz ? İlk olarak ne yapmalıyım ? Biraz bilgi bekliyorum arkadaşlar...Şimdiden teşekkür ederim..

--------------- Ekleme ---------------

Hiç mi bilgisi olan yok arkadaslar ?

cptalperen

cptalperen

Üye
öncelikle paralı uygulamaları ücretsiz olarak ve telefona ayrı bir boyut kazandırman için jailbreak yapman gerekiyor. telefonun hangi ülkeden alınma ve üzerinde sim kilidi var mı ve versiyonu nedir ?

Emre-45

Emre-45

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle paralı uygulamaları ücretsiz olarak ve telefona ayrı bir boyut kazandırman için jailbreak yapman gerekiyor. telefonun hangi ülkeden alınma ve üzerinde sim kilidi var mı ve versiyonu nedir ?
Telefon daha elime gelmedi.Bir arkadaşım yolluyor.Fransa'dan alınma ve sözleşmeli sanırım.Yani sözleşmeyi o yapacak telefonu bana yollayacak...

cptalperen

cptalperen

Üye

Telefon daha elime gelmedi.Bir arkadaşım yolluyor.Fransa'dan alınma ve sözleşmeli sanırım.Yani sözleşmeyi o yapacak telefonu bana yollayacak...

fransa dan app store sa simfree dir. onu bir öğren istersen simfree mi simlock mu onu bilmeden hareket etmeyelim. onu öğren sana yardımcı olurum.

Emre-45

Emre-45

Üye
    Konu Sahibi

fransa dan app store sa simfree dir. onu bir öğren istersen simfree mi simlock mu onu bilmeden hareket etmeyelim. onu öğren sana yardımcı olurum.
Tamam kardeş. Bana gönderecek olan arkadaş ta pek anlamıyor telefondan.Elime geçtiğinde söylerim sana.Çok sağol

cptalperen

cptalperen

Üye

Tamam kardeş. Bana gönderecek olan arkadaş ta pek anlamıyor telefondan.Elime geçtiğinde söylerim sana.Çok sağol

fransadan nerden alınma appstore mu yoksa herhangi bir operatörden mi

Emre-45

Emre-45

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu unlock u kendım evde yapabilir miyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...