Yeni (Güncel Bada 2) Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yeni (Güncel Bada 2) Haberleri
soul53 ADLI Bİ FORUM ÜYESİNİN YAZDIGI KONUDA BADA 2 ŞÖYLE DENİLİYOR (ALINTI)

Arkadaşlar samsung hub programında bada 2.0 ile ilgili haber bu şekilde. Bada 2.0 Türkiye için yılbaşından sonra mümkün olacak diyor. Fakat orjinal çıkış tarihi için yılbaşından önce dendiği için az bi güvende olsa 12 gün beklemekte fayda görülüyomuş.

sert-aç ADLI ÜYEDE BAŞKA Bİ KONUDA BU KONUYA DEĞİNMİŞ (ALINTI)

BU DA BAŞKA Bİ HABER

grafikedy

grafikedy

Üye
soul53 ADLI Bİ FORUM ÜYESİNİN YAZDIGI KONUDA BADA 2 ŞÖYLE DENİLİYOR (ALINTI)

Arkadaşlar samsung hub programında bada 2.0 ile ilgili haber bu şekilde. Bada 2.0 Türkiye için yılbaşından sonra mümkün olacak diyor. Fakat orjinal çıkış tarihi için yılbaşından önce dendiği için az bi güvende olsa 12 gün beklemekte fayda görülüyomuş.

sert-aç ADLI ÜYEDE BAŞKA Bİ KONUDA BU KONUYA DEĞİNMİŞ (ALINTI)

BU DA BAŞKA Bİ HABER

Artık diyecek söz bulamıyorum. Satılık Wave 2 var alacak varsa... Boşver... telefonu alacak kişiden küfür yiyip ahını almayım. :)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
banada oyle gelmiyor degil :)

fullwar

fullwar

Üye
Yaz başından beri çıkacaktı. Her hafta çıkıyordu. Şimdi 2012 oldu. Herhalde 2012'yide öyle deviririz.

ceycey111

ceycey111

Üye
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
fullwar BENİ BİLİRSİN SANA KESİN TARIH VEREYİMMİ OCAK İLK HAFTASI KİESTE OLACAK

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Vallaha öyle arkadaşlar ama bu sefer ben kesin diyorum

grafikedy

grafikedy

Üye
Ertelemenin sebebi Christmass. Bitiminde kiese düşeceği bence kesin.

grafikedy

grafikedy

Üye

Bunu dün okudum sammobile'da. Adamlar karamsar ama ben hala ısrarla christmass diyorum, gelecek diyorum, sopamı hazırladım CEO'yu dövcem diyorum. Dahada bişi demiyorum. :):):)

Düzeltme:

Abi Haberleri editleyip ilk sayfaya sıkıştırma. Çorba olmuş görmedim. Harbi şimdi sopamı aldım CEO'yu dövemye gidiyrum. Martta çıkacak, çıkacak da italyada çıkacak. Türkiye'nin esamesi yine yok:off:

ceycey111

ceycey111

Üye
Bunu dün okudum sammobile'da. Adamlar karamsar ama ben hala ısrarla christmass diyorum, gelecek diyorum, sopamı hazırladım CEO'yu dövcem diyorum. Dahada bişi demiyorum. :):):)

Düzeltme:

Abi Haberleri editleyip ilk sayfaya sıkıştırma. Çorba olmuş görmedim. Harbi şimdi sopamı aldım CEO'yu dövemye gidiyrum. Martta çıkacak, çıkacak da italyada çıkacak. Türkiye'nin esamesi yine yok:off:

Düzelttim kardeş konuyu

grafikedy

grafikedy

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt