yeni fimware yüklemek imei

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bbkr630

bbkr630

Üye
    Konu Sahibi
yeni fimware yüklemek imei
arkadaşlar gittigidyrdan samsung f480 aldım şimdi firmware yükseltmek isityorum ama imei ile ilgili sıkıntı yaşarmıyım telefon kayıtlı görünüyo spot ürünmüş garantisi yokmuş ma menü türkçe ama *#1234# yapınca googledan öğrendiğim kadarıyla başka ülkenin firmware yüklü ama türkçe sonuç olarak neyse uzattım şimdi firmware değiştirirsem imei değişirmi

electrontelecom

Üye
arkadaşlar gittigidyrdan samsung f480 aldım şimdi firmware yükseltmek isityorum ama imei ile ilgili sıkıntı yaşarmıyım telefon kayıtlı görünüyo spot ürünmüş garantisi yokmuş ma menü türkçe ama *#1234# yapınca googledan öğrendiğim kadarıyla başka ülkenin firmware yüklü ama türkçe sonuç olarak neyse uzattım şimdi firmware değiştirirsem imei değişirmi

Frimware yükseltsen bile cihazın imei numarası sabit kalacaktır.

Paranoya

Paranoya

Üye
imei hiçbir zaman değişmez rahat ol :oke:

bbkr630

bbkr630

Üye
    Konu Sahibi
kardeş öyle diyosunda bi çok yerden firmware'e göre olduğunu yazanalar var yani değişedebilirmiş değişimeyedebilirmiş

Paranoya

Paranoya

Üye
imei telefonun parmak izidir o yüzden kesinlikle firmwareyle alakası yok .

666seyyah

Üye
ime numarası asla değişmez telefonun arka kapağını açtığında içinde yazan ime numarası sapit kalır yanlız kaçak telefonsa yeni ime numarasın atıp kayıtlı yapıldıysa ozaman değişebilir eski ime numarası asla değişmez 3 kere samsung s8000in firmwareni değiştirdim hala ime numarası aynı;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt