Yeni Bir Oyun daha...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FrontmaN

FrontmaN

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar ; yeni bir oyun daha karşınızda:

BUrada altımıza cevap yazacak üyeye şarkı armağan ediyoruz.Hadi bakalım ben başlıyorum:

Alttaki sana mor ve ötesinden Gül Kendine'yi armağan ediyorum. ;)

Lost_Boy

Lost_Boy

Üye
alttaki sana su anda dinledigim gulhan- zırdeliyi armagan ediyorum
ayrıca sarkı icin endoplazmix arkadasa tesekkur ediyorum

mAd_girL

mAd_girL

Üye
bende alttakine ibrahim tatlıses allah cezanı verecek armaan edıorum :D :D

FrontmaN

FrontmaN

Üye
    Konu Sahibi
alttaki sana BErdan MArdini den senden çocuğum olsun adlı parçayı armağan ediyorum ( heheh :) )

taz_crash

taz_crash

Üye
bende alttaki ne
TARKAN__İNCİ TANEM armagan ediyom
:haha: :haha: :haha: :haha:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hımm bende aşşadakine selahattin özdemir den esrar adlı parçayı armağan ediyom zuhahahaha :haha:

taz_crash şarkı için teşekkürler

mAd_girL

mAd_girL

Üye
bende alttakine gripinden -elalem- i armaan ediorum :)

slayer

Üye
rasmus_-_ no fear armagan ediyorum
şarkı için tşkr

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hımmm şarkı için saolasın

bende alttakine hepsi<<<>>> yalan __armağan ediyom :artı:

slayer

Üye
saol

şimdide günün en anlamlı şarkısı ;
Tugba Özerk _ lo lo lo :lol2: :lol2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt