Tavsiye YENİ BİLGİSAYAR ALICAĞIM LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
    Konu Sahibi
YENİ BİLGİSAYAR ALICAĞIM LÜTFEN YARDIMCI OLUN
Arkadaşlar 1000-1700 lira arasında bi' bilgisayar arıyorum. Aradığım bilgisayarın özellikleri oyun için (olmasa da) dayanıklı olsun. 4 çekirdekli olsa güzel olur ramı 6 gb yeterli diye düşünüyorum. Ayrıca 500 gb kapasite. Şimdi minimum bu istediklerim olsa da eğer aklınızda güzel olan varsa söyleyiniz yine de. Çok ince delisi değilim hatta kalın olsa daha iyi olur ısınmaz. Elbette win 8 ve wifisi olması da zorunlu benim için.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

İyi forumlar...

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Yarın güzel bir pc toplar, buraya yazarım :oke:Seni unutmuşum, pardon :eheLaptop bakıyorsun herhalde ince, kalın ?

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
ince kalın diye soru mu olur ya :D :D

bu isteklerini karşılar
:ehe Soru değil :D İnce kalın dediğine göre laptop bakıyorsun herhalde demek istedim :D

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
:ehe Soru değil :D İnce kalın dediğine göre laptop bakıyorsun herhalde demek istedim :D
:D :D

al bu da tam minimum istediğin özellikler ;) bu da çok iş yapar

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Lenovo Z510 tafsiye edilir :oke:

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
Lenova Z510 al.

• Beğen
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim hepinize çok sağolun, abim bilgisayarını bana verdi dell 6 gb ram 4 çekirdek 2.5 ghz 3 yıl garanti daha var 500 gb kapasite ve evet laptop arıyordum bu da laptop, kendisi üniversiteye gidiyor taşıması zor oluyor o yüzden ona yeni bilgisayar alıcağız, küçük; iptal oldu yani ayrıca 2 gb ram de yetmezdi ya :)

1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
Teşekkür ederim hepinize çok sağolun, abim bilgisayarını bana verdi dell 6 gb ram 4 çekirdek 2.5 ghz 3 yıl garanti daha var 500 gb kapasite ve evet laptop arıyordum bu da laptop, kendisi üniversiteye gidiyor taşıması zor oluyor o yüzden ona yeni bilgisayar alıcağız, küçük; iptal oldu yani ayrıca 2 gb ram de yetmezdi ya :)
İşlemcinin ghz si önemli değil modeli önemli alirken ona dikkat ederek almalisın

mürteza16

mürteza16

Üye
:rica:

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
4 çekirdekliyse i7'dir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt