Yeni Arayüz TouchWiz Nature UX 2.0 Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye

İnşallah Öyledir :zzz:

- - - Eklendi - - -

gelecek,gelmese bile ben şu anki arayüzden memnun sayılırım,yeni bir arayüz biraz daha fazla ram kullanımı demek aman Allah'ım s3 Ram'siz kaldı :(

ram olayını bence kafana takma ; 4.2.2 versiyonunda kernel surumu (yanlış bilmiyorsam) 3.08 olarak değişecek ve bellekten 200 mb. swap alanı oluşturulacak. (bir nevi sanal ram diyelim) böylelikle s3 deki 1 gb. ram bize fazlası ile yeterli gelecektir. :oke:

avcitalip

avcitalip

Üye
ram olayını bence kafana takma ; 4.2.2 versiyonunda kernel surumu (yanlış bilmiyorsam) 3.08 olarak değişecek ve bellekten 200 mb. swap alanı oluşturulacak. (bir nevi sanal ram diyelim) böylelikle s3 deki 1 gb. ram bize fazlası ile yeterli gelecektir. :oke:

samsung sence swap yapar mı ?kendimizi kandırmayalım :)

- - - Eklendi - - -

anca gider kendimiz cihazı rootlayıp yaparız :ehe

- - - Eklendi - - -

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye

samsung sence swap yapar mı ?kendimizi kandırmayalım :)

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Neden yapmasın paşam ; eğer bu cihaza 5.0 guncellemesini vermeyi düşünüyor sa ; bir sekilde ram sorununu halletmek zorunda. Sonuçta bir çok kullanıcı senin ve benim gibi ; rot, kernel , swap gibi olaylardan anlamaz :oke: Sonuçta bizim gibiler açısından samsungun ne yaptığı pekde onemli degil. Her halukarda ram yetersizliginde Samsung bir seyler yapmaz ise ; biz yaparız :ehe

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye
Neden yapmasın paşam ; eğer bu cihaza 5.0 guncellemesini vermeyi düşünüyor sa ; bir sekilde ram sorununu halletmek zorunda. Sonuçta bir çok kullanıcı senin ve benim gibi ; rot, kernel , swap gibi olaylardan anlamaz :oke: Sonuçta bizim gibiler açısından samsungun ne yaptığı pekde onemli degil. Her halukarda ram yetersizliginde Samsung bir seyler yapmaz ise ; biz yaparız :ehe

kesinlikle xda bir çaresine bakar da Samsung umarım swap yapar yoksa s3 4.0.4 yüklenmiş 2011 model xperia cihazları gibi olur Allah korusun,swap yapmadan vallaha güncellemem :ehe

PriZm

PriZm

Üye

kesinlikle xda bir çaresine bakar da Samsung umarım swap yapar yoksa s3 4.0.4 yüklenmiş 2011 model xperia cihazları gibi olur Allah korusun,swap yapmadan vallaha güncellemem :ehe
Yeni kernel ile swap ve zRam otomatik çalışır halde gelmesine rağmen bahse girerimki Samsung bu özellikleri Romlarında kullanmayacaktır.

avcitalip

avcitalip

Üye

Yeni kernel ile swap ve zRam otomatik çalışır halde gelmesine rağmen bahse girerimki Samsung bu özellikleri Romlarında kullanmayacaktır.

yani s3'ler çöp mu olacak :ağlarım: abi o ram kullanımı ne ya görmen lazım 740 MB falan boşta kullanıyor galeriye giriyorum bir video izliyorum sonra galeriden çıkıyorum bir 3-5 sn menünün kendine gelmesini bekliyorum

eğer bu ram kullanımı düzelmezse cihazımı satmayı planlıyorum :(

PriZm

PriZm

Üye

yani s3'ler çöp mu olacak :ağlarım: abi o ram kullanımı ne ya görmen lazım 740 MB falan boşta kullanıyor galeriye giriyorum bir video izliyorum sonra galeriden çıkıyorum bir 3-5 sn menünün kendine gelmesini bekliyorum

eğer bu ram kullanımı düzelmezse cihazımı satmayı planlıyorum :(

Şu çalışan uygulamalar bölümünden güncel bir ss atsana bi :hmmm

aleranol

aleranol

Üye
arkadaşlarımda s3 var. onlarda çok iyi falan diyorlar işi bilmedikleri için. s3lerinde nokia c7deki gibi ana ekranda gecemiyorsun. c7de 60fps s3te 30 :( gerçi bende de 30 olmalı ama. yine de s3 IYI değil :D

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
arkadaşlarımda s3 var. onlarda çok iyi falan diyorlar işi bilmedikleri için. s3lerinde nokia c7deki gibi ana ekranda gecemiyorsun. c7de 60fps s3te 30 :( gerçi bende de 30 olmalı ama. yine de s3 IYI değil :D

Yanlışın var kardeşim Symbian 3 cihazlarda menülerdeki fps hızı 30 dur. Galaxy s3 ve Note 2 de jely bean sürümüne kadar 30 fps , jely bean sürümü nde 60 fps menü hızı vardır. ..

PriZm

PriZm

Üye
Yanlışın var kardeşim Symbian 3 cihazlarda menülerdeki fps hızı 30 dur. Galaxy s3 ve Note 2 de jely bean sürümüne kadar 30 fps , jely bean sürümü nde 60 fps menü hızı vardır. ..

+1 :oke:

avcitalip

avcitalip

Üye

Ve buda bataryayi somuruyor jelly bean dan sonra sarjim iki kat daha az gitmeye başladı :(

avcitalip

avcitalip

Üye
Umarim bu yeni touchwiz de menu landscape olabiliyordur :hmmm

avcitalip

avcitalip

Üye

aosp romlarda da mı böyle peki?

Çok önemli bir özellik değilki o talip :D

aosp rom dediğin custom rom ise durum farklı değil aynı :evet:

landspace senin için önemli değil ama benim için çok önemli özellikle gece yatarken yatakta telefonu kullanıyorsam :evet:

PriZm

PriZm

Üye

aosp rom dediğin custom rom ise durum farklı değil aynı :evet:

landspace senin için önemli değil ama benim için çok önemli özellikle gece yatarken yatakta telefonu kullanıyorsam :evet:

Galaxy S de bile o kadar ram yemiyordu..

Bu işte gerçekten bir gariplik var.Bir ara S3 ünü bana yolla yakından ilgileneyim kendisiyle :ehe

Akıllı döndürme özelliğini aç :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye

Galaxy S de bile o kadar ram yemiyordu..

Bu işte gerçekten bir gariplik var.Bir ara S3 ünü bana yolla yakından ilgileneyim kendisiyle :ehe

Akıllı döndürme özelliğini aç :ehe

akıllı döndürme açık iken zaten ana menüde dönmüyor ki :evet: istersen seni TeamViewer QuickSupport üzerinden cihaza sokabilirim ?

Üst Alt