Yen Bükreş'i bitir işi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yen Bükreş'i bitir işi!
UEFA Avrupa Ligi H Grubu lideri Fenerbahçe, Romanya'da devirdiği Steaua Bükreş'i bu kez Kadıköy'de ağırlıyor.

Grupta sonuncu sırada yer alan rakibi karşısına mutlak 3 puan parolasıyla çıkacak olan sarı lacivertliler, bu maçı da kazanıp işi sağlama almak istiyor.

Fenerbahçe'de teknik direktör Christoph Daum ve Özer Hurmacı bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Daum, Steaua Sükreş'in kendilerini yenmesinin çok büyük başarı olacağını ifade ederken Özer Kadıköy'ün rakip takımlar için büyük bir baskı unsuru olduğunu söyledi.

FENERBAHÇE-STEAUA BÜKREŞ
STAT:
Şükrü Saraçoğlu
SAAT: 22.05
HAKEMLER: Thomas Einwaller, Roland Heim, Norbert Schwab, Oliver Drachta (4.), Bernhard Brugger (5.), Dietmar Drabek (6.) (Avusturya)

FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bilica, Lugano, Roberto Carlos, Mehmet Topuz, Cristian, Emre, Andre Santos, Alex, Kazım
TEKNİK DİREKTÖR: Christoph Daum

STEAUA BÜKREŞ: Zapata, Goianski, Rada, Baciu, Ghionea, Toja, Bicfalvi, Szekely, Nicolita, Kapetanos, Surdu
TEKNİK DİREKTÖR: Mihai Stoichita

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Yeneceğine yürekten inanıyorum başarılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çıkabilecek en iyi kadro gerçekten..Fenerbahçemizin , kazanacağına inanıyorum...Kazandığımız takdir de , gruptan lider olarak çıkmamız açısından büyük avantaj olacak..

Hadi rastgele..
:oke:

fayn88

fayn88

Üye
kazanırsak bu iş tmm

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İnşallah kazanacağız ve lider olarak çıkacağız..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
3-1 öndeyiz ve iş bitti:)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet iş bitti..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
DiaBLoS™;1753535' Alıntı:
Çıkabilecek en iyi kadro gerçekten..Fenerbahçemizin , kazanacağına inanıyorum...Kazandığımız takdir de , gruptan lider olarak çıkmamız açısından büyük avantaj olacak..

Hadi rastgele..
:oke:

İşte bu kadar..:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...