yedekleme


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dustqm

dustqm

Üye
    Konu Sahibi
:'(

ya arkadaşlar tele format attım *#7370# ile fakat ondan once telin hafızasını mmcye yedeklemiştim formattan sonra geri yükleyince herşey eski halini aldı telime adam gibi format atmak istiyorum telin hafızası rahatlasın die ama adres defterimi ve ajandamı bi türlü yedekleyemedim özelliklede ajandamı pc suite fln denedim ama başaramadım bi yardım LÜTFEN

:'(

:help: :help: :help: :help: :help: :help:
 

white

Üye
Hafıza kartını çıkarsaydın belki olmazdı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt