Yazılımla telefon modeli yükseliyor muu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrah_

Üye
    Konu Sahibi
Yazılımla telefon modeli yükseliyor muu?
Bir yerde okumuştu yazılımlar sayesinde telefon özellikleri yükseliyormuş mesela k750i yü w800 yapıyorlarmış yada s700i yi k750i böyle bişey var mı ama telefon garinti dışı kalıyormuş böyle bir şey var mı gerçekten bence bu sadece telefon için üstüdeki parçaların izin verdiği kadar yükseltir gibi geliyor(ama s700i de megabass ve memory stick pro duo olsa iyi olurdu :( :( )

emrah_

Üye
    Konu Sahibi
:'( :'( yaa hiç bilgisi olan yok mu? :'( :'(

FrontmaN

FrontmaN

Üye
K750 ye w800 flashı atılıyor ama s700 apayrı bir sistem olduğu için bu mümkün değil

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
evet k750 w800 atılıyor s700i de k750 atılsa bile ki olmaz yine memory stuck duo olmaz ve camera 2MP olmaz

FrontmaN

FrontmaN

Üye
kamera zaten lens ile ilgili bir durum memory olayı da bunlar hep donanım konusu teknikle programla bu iş olmaz

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by emrah_@Oct 22 2005, 11:18 AM
Bir yerde okumuştu yazılımlar sayesinde telefon özellikleri yükseliyormuş mesela k750i yü w800 yapıyorlarmış yada s700i yi k750i böyle bişey var mı ama telefon garinti dışı kalıyormuş böyle bir şey var mı gerçekten bence bu sadece telefon için üstüdeki parçaların izin verdiği kadar yükseltir gibi geliyor(ama s700i de megabass ve memory stick pro duo olsa iyi olurdu :( :( )
[post=196601]Quoted post[/post]​
k750 teması buLursan yükLe :kop:

emrah_

Üye
    Konu Sahibi
bende biliyorum 2mp olmıcağını kameranın ama memory olsa iyi olurdu bide bildiğim kadarıyla kart okuyucular hepsinde aynımış sadece yazılımla sınırlandıklarını biliyorum ben (bi sitede okumuştum p900i ile s700i aynı zamanlarda çıktığı için bazı parçaları ortakmış içindekii)

emrah_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by BebekLesHi+Oct 22 2005, 12:41 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(BebekLesHi &#064; Oct 22 2005, 12:41 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-emrah_@Oct 22 2005, 11:18 AM
Bir yerde okumuştu yazılımlar sayesinde telefon özellikleri yükseliyormuş mesela k750i yü w800 yapıyorlarmış yada s700i yi k750i böyle bişey var mı ama telefon garinti dışı kalıyormuş böyle bir şey var mı gerçekten bence bu sadece telefon için üstüdeki parçaların izin verdiği kadar yükseltir gibi geliyor(ama s700i de megabass ve memory stick pro duo olsa iyi olurdu :(  :( )
[post=196601]Quoted post[/post]​
k750 teması buLursan yükLe :kop:
[post=196655]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
:nono: :nono: k750i temesı olmuyor ekran küçücük oluyor k750i nin çözünrlüğü düşük olduğu için(k750i:176x220 s700i:240x320) anlatabildim sanırım :nono: :nono:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
olabilir nede olsa aynı fabrikadan çıkıyo

emrah_

Üye
    Konu Sahibi
insan gerçekten sinir oluyor 700 milyon değerinde bir telefon ama hafıza maksimum 128mb ne yapıp edip buna bir çözüm bulmalıyım fotoğraflar mükemmel ses kalitesi mükemmel(megabass olmasada bir çok mp3 çalardan daha yüksek ve kaliteli ses veriyor) ekran çok iyi piyasadaki tellerin arasındaki en yüksek çözünürlüğü verenlarden biri fakat hafıza yokkkk
:off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off:

Telefonda değiştiremem 1 seneden öncee

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
k700i ilk çıktığı zaman severek almıştım sonra 41mb hafıza yetmemişti sırf o yüzden kullanmıyorum k750 2gb kadar yükseliyormuş ;;) ama s700i için üzgünüm

emrah_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by BebekLesHi@Oct 22 2005, 01:14 PM
k700i ilk çıktığı zaman severek almıştım sonra 41mb hafıza yetmemişti sırf o yüzden kullanmıyorum k750 2gb kadar yükseliyormuş ;;) ama s700i için üzgünüm
[post=196677]Quoted post[/post]​
k750i 2gb değil 4gb a kadar yükseliyor

emrah_

Üye
    Konu Sahibi
YAAA MİLLET BU HAFIZA OLAYINI ÇÖZEBİLEMEZMİYİZ 128 MB ÇOK AZZ KAFAYI YİCEM BİLDİĞİM KADARIYLA S700İ NİN YABANCI ÜLKELERDE BAŞKA BİR MODELİ VARMIŞ HATTA RENGİ SİYAH ONUN ÖZELLEKLERİNİ YÜKLEYEMEZMİYİZ İNGİLİZCE FELAN OLUR :( :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Maalesef s700&#39;de onun çözümü yok.. :vur:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ayni serinin bazı telefonlarında olabilio k750i,yi w800 yapıolar mesela yada motorola a920ye a925 flashı atıolar sorunsuz calısıo ama s700iye k750i sistemi imkansiz sadece yazılım dil donanımda farklı cunku ;;)

metintekin

Üye
bencede değişmezzz.

emrah_

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sizce böyle bir şey denemeli miyim telefonu olmazsa eski haline getirebilirmiyim acaba

emrah_

Üye
    Konu Sahibi
aslında yanlış bilmiyorsam z800i ile bazı ortak özellikleri var s700i ye en yakın telefon hangisi kii w800e en ile s750i aynı mutlaka s700i ile de bir tane aynı tel vardır

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
s700 c var çin için üretilmiş.. ;)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by emrah_@Oct 22 2005, 11:45 PM
aslında yanlış bilmiyorsam z800i ile bazı ortak özellikleri var s700i ye en yakın telefon hangisi kii w800e en ile s750i aynı mutlaka s700i ile de bir tane aynı tel vardır
[post=197030]Quoted post[/post]​
s750i derken k750i mi kastettin yoksa böyle bir tel mi var ¿

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt