Yattara: Fenerde şov Yaparım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Yattara: Fenerde şov Yaparım
Trabzonsporlu seyircilerin gözbebeği Yattara normalde daha fazla para alması gerektiğini ama teklif alamadığı için Trabzon'a mecburen imza attığını söyledi ve gönlünde yatanan aslanın Fenerbahçe olduğunu dile getirdi.

İşte Yattara'nın kendisiyle yapılan bir röportajda verdiği cevaplardan bazıları:

-Aldığın paradan memnun musun?

-Daha fazla almam lazım normalde. Ama benim istediğim parayı bana vermedikleri için bir şey yapamam. Ben de imzayı attım. Çünkü bazen para o kadar önemli olmuyor. İleride bir başka takımda alırım istediğim parayı. Bir teklif alırsam, düşünürüm. Ama şu an öyle bir şey olmadığı için Trabzon’u düşünmeliyim.

-Peki ya üç büyükler?

-Tabii ki oynamak isterim. Şampiyonlar Ligi’nde top koşturmak, Avrupa’da futbol oynamak çok isterim. Avrupa’da yer alan bir takımda kendimi göstermek isterim.

-Fenerbahçe için neler söylersin?

-Türkiye’deki en iyi takım. Yalan söyleyemem, Fenerbahçe çok iyi takım. Orada oynasan çok rahat olursun. Her şey çok kolay olur. Daha iyi oyuncular var. İyi pas alırsın, iyi bir statları var. Mükemmel bir taraftarı var ve onların önünde şovumu yapardım.

-Orada oynamak isterdin yani?

-Tabii ki. Eğer teklif alsaydım tabii ki giderdim.

-Sen seviyorsun bu şov tarafını işin?

-Tabi, çok seviyorum. Kazanıyorsak mutlaka şovumu yapıyorum. Mesela Beşiktaş maçında 3-0 kazanıyor olsaydık, özel hareketlerimi sergilerdim. Ama sonuç 1-0 gibiyse o riske girmiyorum. Çünkü yanlış bir pas hatasıyla her şey değişebilir....

depresif

Üye
Hah işte ara transfer başladı ya millet kendisine piyasa yapıyor yattara bunu daha bilmiyor fener futbolcu mezbahanesi orada sıkı adamların dışındakiler çarkın dişleri arasında ezilirler
Gazeteler de şimdi bunu manşet yapar ki satsınlar

hidayet

hidayet

Üye
yattara nın bu sözlerden sonra işi zor trabzon taraftarı furir oni

DefectoR

Falla Yattara herşeyin kolay olduğunu sanıyor ama şu toz pembe görme işini bıraksın, Fenerbahçede ondan çok daha iyi futbolcular var ama geçenlerde de içime bi kurt düştü söylemeden edemeyeceğim ya Fener bu adamı alırsa

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Açıkça Yattaranın rüyasında FB var , kafaya koydu asnırım.

maavii

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 21 2005, 11&#58;01 AM) [post=232478]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Fenerbahçede ondan çok daha iyi futbolcular var
[/b][/quote]
bana kalırsa fenerde yattara gibi bir tane bile oyuncu yok...

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Yattara iyi oyuncu gelse iyi olur.

Salihyet

Salihyet

Üye
yattara&#39;nın ve sizimovyak diye bi adam var o ikisi harika[bu arada nası yazıldığınıda bilmiyem.]

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yattara kanatta döktürür gelirse..

abuvice

abuvice

Üye
<div class='quotetop'>(hidayet &#064; Dec 21 2005, 11&#58;01 AM) [post=232477]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yattara nın bu sözlerden sonra işi zor trabzon taraftarı furir oni
[/b][/quote]

[/quote]
bana kalırsa fenerde yattara gibi bir tane bile oyuncu yok...
[/quote]
+1

ibonline

ibonline

Üye
hani gelsede hic kötü olmaz defector.

darkred

darkred

Üye
yattara fenerbahçede oynarsa fener i kimse tutamaz valla.kanatta herkesi ipe dizer

Nicolas_Anelka

Üye
ligde iyi olurda avrupadaki yıldızlarla bas edemez..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt