yat kiralama fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

• 28 Mayıs 2017
  • 1390 Okunma
  • 0 Cevap

1. 28 Mayıs 2017 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar aranızda boğazda yat kiralama hizmeti veren bildik güvenilir bir firma ya da eşi dostu akrabası olan var mı ? sevgilime yatta evlenme teklifi etmek istiyorum. yani son senelerde bu yöntemi kullanan çok kişi var biraz demode gibi duruyor ama aklıma başka bir şey gelmedi. değişik fikirlere de açığım bu konuda tabi çok yüksek maliyetli bir organizasyon olmaması lazım. daha önce hiç yat kiralama işi yapmadım yani hiç yata bile binmedim diyebilirim. bu nedenle bodoslama bir şirketle anlaşıp kazık yemek istemiyorum. önümüzdeki hafta bu işi halletmem lazım zaten ramazan ayındayız yatlar çok yoğun değildir, hele bir de tanıdık çıkarsa çok uygun bir şekilde hallederim diye düşünüyorum. google'da sabah beri araştırma yaptım ve fiyatları net şekilde yazan www.yatkiralama.net sitesini buldum. burada yazan fiyatlar normal midir? yani daha ucuza birşeyler bulabilir miyim bilmek istiyorum. yani ucuz derken de hepten dandik birşey olsun istemiyorum. maksimum bütçem 1000 tl, çok uçmamak kaydıyla üzerine biraz daha ekleme yapabilirim. yani uygun fiyat olursa yemekli bir tur da olabilir. bu konuda bana yardımcı olacak birileri çıkarsa gerçekten çok mutlu olacağım, bir an önce halletmem lazım :(

Yazan: suadam

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/08/2019 - 14:41