Yaşasın, dünyada en pahalı iPhone 5’i Türkler alacak!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Samsung,htc ile amansız bir çekişmesi oluyor artık piyasada:)
Htc bu kadar seri model çıkarmazdı,tabi son zamanlarda düşüncelerini değiştirdiler ama samsung'u hesaba katmıyorum bile her gün bir düşünceleri çıkıyor:D

bak :apple: yine :apple: symbian varkende :apple: :apple:'dı android varkende aynı şekilde wp de de aynı şekilde olacak arabalar gibi düşünmek lazım hani arabalar Mercedes-Benz ve diğerleri diye ayrılır ya aynı telefonlarda böyle

:apple: ve diğerleri gibi :)

- - - Eklendi - - -

lumia kasıp kavuracak inşallah

işte lumialar bir ihtimal bitiremez bencede bitirdiğini sayalım androidi bitirse :apple: yine ios'la devam edecek eskimiyor işte

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
kardeş senin bu iphone 5 hastalığın nedir yav

- - - Eklendi - - -

bak :apple: yine :apple: symbian varkende :apple: :apple:'dı android varkende aynı şekilde wp de de aynı şekilde olacak arabalar gibi düşünmek lazım hani arabalar Mercedes-Benz ve diğerleri diye ayrılır ya aynı telefonlarda böyle

- - - Eklendi - - -

işte lumialar bir ihtimal bitiremez bencede bitirdiğini sayalım androidi bitirse :apple: yine ios'la devam edecek eskimiyor işte
Samsung Mercedes Htc Bmw :P

saruman_me

saruman_me

Üye
verginin vergisi olan tek ülkeyiz rakamların bu kadar abartılı olmasına şaşırmamalıyız 2100 değil 4100 olsa yine satardı bizim miletimiz güzelik uykusundan bir türlü uyanamadı gitti..:/

maxirabit

maxirabit

Üye

Geçmişe gidilirse zaten,symbian,w.m.,java vs diye gider ama tabi şimdi onlar önemli değilde böyle bir zamanda hangisi işimizi görüyorsa isteklerimizi karşılıyorsa o önemli yoksa kamerasız milyon dolarlık telefon olsa ne işe yarar isteği karşılamadıktan sonra:D

bagerx

Üye
hiç biride bitmeyecek android ios wp piyasada kardeş kardeş takılacaklar

Buraxlive

Buraxlive

Üye
" Dünyanın en pahalı
benzini, içkisi ve
internetini kullanan biz
Türkler’e iPhone’u ucuza almak zaten hiç
yakışmazdı "

Bu laf canımı yaktı , iphone neysede içki olmayaydı iyidi.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bugün 18:30 civarında iphone 5'i kullandım,gold'da dehşet birşeydi yahu s3'ü fırlatasım geldi ne karizma bir telefon yapmış adamlar reklamında bile öyle güzel durmuyor stoklarda bitmiş ama malum Zonguldak'ta iPhone'lar fazla ilgi görmüyor o yüzden birkaç tane kalmış sanırım :ehe küçük şehrin avantajı diyelim :)

4s'e çok benziyordu yani ama ip5 bam başka birşey diyebilirim,arayüz olarak 4s ile hemen hemen aynı zaten :)

- - - Eklendi - - -

o ön spariş fiyatıymış,golddaki adama sordum bu neden böyle pahalı diye,elmasını gösterdi bana :) birde bu cihazları gold kendisi ithal etti başka hiçbir yerde yok o yüzden pahalı dedi :ehe

karizma telefonun 4s den tek farkı uzunluğu ve arka kapağı Talip :D

- - - Eklendi - - -

Iphone ülkemizde bu yüzden bu kadar çok satıyor zaten,ne sandınız? Çıkıp anket yapalım 100 kişiden 99 u ios un ne olduğunu biliyorsa ne olayım bak..:aha:

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
TÜRKİYEDE bu teledon 5.000tl bile olsa bunu alacak kişiler olduğu için bu fiyat hep pahalı kalacaktır maalesef :)

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Aradaki fark zaten vergi. Dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz 1 haftada tam 45 kuruş zam geldi ama sesini çıkaran yok. Yakında aldığımız nefes başına para alcaklar bizim koyun sürüsü milletimiz sayesinde. Baştaki çoban ne derse o.

- - - Eklendi - - -

siz anca ios,android,wp kıyaslayın sanki babanızın firmaları!!

- - - Eklendi - - -

bu yazılar büyük ihtimal silinecek silenlerde aynı zihniyet

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Aradaki fark zaten vergi. Dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz 1 haftada tam 45 kuruş zam geldi ama sesini çıkaran yok. Yakında aldığımız nefes başına para alcaklar bizim koyun sürüsü milletimiz sayesinde. Baştaki çoban ne derse o.

- - - Eklendi - - -

siz anca ios,android,wp kıyaslayın sanki babanızın firmaları!!

- - - Eklendi - - -

bu yazılar büyük ihtimal silinecek silenlerde aynı zihniyet

bunlara karşısında benzin internet vs kullanıyorsun hala? Karşıysan hiç kullanma sende yapanlara destek olma?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
sadece üzülüyorum :(

HakaN-06

HakaN-06

Üye
benim sesini çıkarmaktan kastım laf değil aklını kullanarak oy kullanmak.

- - - Eklendi - - -

bunları sandığa gömemezsen istediğin kadar miting yap laf kalabalığı olur

- - - Eklendi - - -

ayrıca yasama yürütme yargı güçler ayrılığı var güya, buna inanıyoruz enayi gibi :) bu 3 organda kimin elinde bilen biliyor

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

ayrıca yasama yürütme yargı güçler ayrılığı var güya, buna inanıyoruz enayi gibi :) bu 3 organda kimin elinde bilen biliyor

iyi tamam da oyun bilinçli veya bilinçsiz olduğuna kim karar veriyor? Herkesin kendi hür iradesi karar veriyor.. Kimsenin oyuna bilinçsiz diyemezsin ki herkes oy verdiği kişi kendi bilinci doğrultusunda seçiyor..

- - - Eklendi - - -

sadece üzülüyorum :(

üzülme abi o kadar pahalı olmasa memlekette kimse iphone almaz :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

iyi tamam da oyun bilinçli veya bilinçsiz olduğuna kim karar veriyor? Herkesin kendi hür iradesi karar veriyor.. Kimsenin oyuna bilinçsiz diyemezsin ki herkes oy verdiği kişi kendi bilinci doğrultusunda seçiyor..

- - - Eklendi - - -

üzülme abi o kadar pahalı olmasa memlekette kimse iphone almaz :D

üzülmemek elde mi, sırf hava için o para verilmez.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Beyler biraz sakin olsak mı ne ya?? :D bi iphone yüzünden birbirimizi kırmaya gerek yok :)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
durmak yok hedef 2023 degil artik 2071 :ehe

amcalu1

amcalu1

Üye
Bu sadece telefonlar için geçerli değil ki herşeyi en pahalı biz alıyoruz devletimiz sağolsun bizi düşünüyor cebimizdeki paralar cok ağırlık yapıyor onlarda bizim için hafifletiyorlar

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Kardeş sen canına susadin herhalde bu kadar açık sözlü olma ergenekondan girecen içeri

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bu sadece telefonlar için geçerli değil ki herşeyi en pahalı biz alıyoruz devletimiz sağolsun bizi düşünüyor cebimizdeki paralar cok ağırlık yapıyor onlarda bizim için hafifletiyorlar

- - - Eklendi - - -

Kardeş sen canına susadin herhalde bu kadar açık sözlü olma ergenekondan girecen içeri

birşey olmaz burası forum herkes kendi görüşünü paylaşabilir,buna da saygı duyulmalıdır diye düşünüyorum tabi PKK'lılar hariç :)

PriZm

PriZm

Üye

- - - Eklendi - - -

ben yerinde olsam böyle konuşanlarla gurur duyardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt