Yasaklanan YouTube'a Girmek mi İstiyorsunuz? İşte Taktikler Burada... Programsız !

Sponsorlu Bağlantılar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Yasaklanan YouTube'a Girmek mi İstiyorsunuz? İşte Taktikler Burada... Programsız !
Yasaklanan YouTube'a Girmek mi İstiyorsunuz? İşte Taktikler Burada...

YouTube, içerdiği sakıncalı videolar nedeni ile mahkeme kararı sonucunda kapatıldı. Kapatılan siteye nasıl gireceğinizi ve videoları nasıl izleyeceğinizi bu haberde açıklıyoruz!!

Mahkeme tarafından alınan bu karar, daha önce müzik endüstrisini etkileyen ve ***** içerikli bazı siteler için de birçok kez uygulanmıştı.

YouTube'a verilen cezanın yurt dışında büyük yankı uyandırması bekleniyor.

Yasaklanan Youtube'a nasıl girilir?

Siteye koyulan yasak, Türk Telekom tarafından verilen internet hizmetini kullanan kişiler için geçerli. Bu kişiler arasında ADSL kullanıcıları da yer alıyor. Bir şekilde YouTube'a girmek isteyenler için çözüm de yok değil.

Yasak, sadece alan adına geliyor. Tarayıcılarına yazanlar, sitenin kendi sunucusu yerine Telekom'un mahkeme kararını belirten siteye gidiyorlar.

Birinci Yöntem
DNS ayarlarınızı değiştirerek siteye sorunsuzca ulaşabilirsiniz. DNS ayarlarını değiştirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor;

* Masaüstünde bulunan Ağ Bağlantılarım'a sağ tuş tıklayın ve Özellikler seçeneğine tıklayın.
*Açılan penceredeki Yerel Ağ Bağlantısı'na (Kablosuz ise Kablosuz Ağ Bağlantısı'na) sağ tuş tıklayıp Özellikler seçeneğine tıklayın.
*Açılan penceredeki İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP) seçeneğine çift tıklayın.
* Son pencerede ise aşağıdaki değişikliği yapın. DNS ayarlarına Yeğlenen DNS sunucusu: 208.67.222.222 ve Diğer DNS Sunucusu bölümüne de 208.67.220.220 olarak girin.
*Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

(Resimde gösterildiği gibi deneyebilirsiniz)

İkinci yöntem
Tarayıcıya YouTube'un alan adı yerine sunucusunun IP adresini yazdığınızda siteye eskisi gibi giriş yapabiliyorsunuz.

::
YouTu:: YouTube'un IP adresi:

Ayrıca ,

sitelerinden de YouTube videolarını izleyebilirsiniz...

Arkadaşlar hiçbir programa gerek kalmadan girebilirsiniz şuanda ben youtube dayım :naughty:

Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
paylasımın ıcın sagol

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
abi izliyemiyorum ya girdim ama izlenmiyor:(:(:(

vip06

Üye
ben de yasak yok ben yasak falanda görmedim you tube sitesine normal yolardan giriyorum

nozden

nozden

Üye
emege saygı saol

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Emeğine Sağlık Güzel Bilgiler Deniycem Mutlaka;)

dreamwtf

dreamwtf

Üye
Rahat olun yasak kalkti :)

forgeta

Üye
küfretme terbiyeni takın..insanlık hali olabilir

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
kardeş forumu takip etsen bu yöntemlerin hepsi werildi azcık duyarlı olun da kardeşim forum kirliliği yapmayın

sen forumu kirletmeyin diyip küfrederek forumu temizlemeye mi çalıyosun? ağzını bozma

erbaali60

Üye
Bu siteyi kapatanın ben yedi sülalesini !! :@

a_f_a

Üye
allah razı olsun daha ne diim :D

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
bu verdiğim linkten dosyayı indirin

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\ klasörüne yapıştırın.

Bunu yaptıktan sonra youtube.com'a sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz. ve videolarıda sorunsuz bir sekilde izleyebilirsiniz

dj_şahin

Üye
güzel

Üst Alt