Yarisma tarzi etkinLik :)


Emrekocorj

Emrekocorj

Üye
Sizden bir tema istiyecegim kim daha guzeL yapicak 3 kisi secicem Rapidshare ye upLoad etmezseniz sevinirim ! Siyah yogunLukLu bir tema oLacak resim faLan kendiniz secebiLirsiniz... TeLefonum N95 hackLi ! Hadi bakaLim kim en iyisi :ehe
 
SHS

SHS

Üye
sen ver resim yapalım :D
 
Emrekocorj

Emrekocorj

Üye
oLurda kimse iLgiLemiyor gaLiba tek yorum atan sensin ? Garip ! :ehe
 
SHS

SHS

Üye
artık kimse uğraşmıyor, netten yapıyorlar tema :D burda tema yapanlarda kaybolmuş
 
Baskentliia

Baskentliia

Üye
üzücübir durum
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt