Telefon Tavsiyesi Yarın alıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Yarın alıyorum
Beyler İnșAllah yarın telefon alıyorum. Redmi note 4 mi a1 ve mi max 2 arasında kaldım sizce hangisini alayım?

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Hiç birini alma. Iphone al kafan rahat etsin.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ben olsam Mi Max 2 alırdım.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
al bi nokia kafan rahat etsin
tank gibi cihazlar özellikle nokia 6 hoş özellikle azıcık pinti ama sonradan gerekirse nokia 7 ya da 9 a terfi edebilirsin seçim senin

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
al bi nokia kafan rahat etsin
tank gibi cihazlar özellikle nokia 6 hoş özellikle azıcık pinti ama sonradan gerekirse nokia 7 ya da 9 a terfi edebilirsin seçim senin
Usta bende baktım ona ama işlemci kötü işte

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Hangisini alcan karar verdin mi ?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
mi mix 2
Kullanıcıların yorumları ve telefonun özellikleri açısından öne çıkıyor.

Son düzenleme:
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
mi mix 2 güzel

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Redmi note 4 aldım arkadaşlar sağolun.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
vedat1966

vedat1966

Üye
Hayırlı olsun güle güle güzel günlerde kullanın.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: vedat1966
Arsfid

Arsfid

Üye
Hayırlı olsun. Kurcaladığın zaman bizden deneyimini esirgeme

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun. Kurcaladığın zaman bizden deneyimini esirgeme
Kardeşim zaten evde bir tane vardı bu ikincisi bunu kendime aldım ama deneyim sahibiyim yani.

Telefon genel olarak güzel şöyle söylim ekran güzel ama parlaklık güneş ışığı altında biraz daha olsaymış dedirtiyor hızı güzel orta seviye yani kamera müthiş olmasa da iş görüyor miui arayüzünü ilk defa kullanıyorum şahsi olarak ve gerçekten çok beğendim oyun daha yuklemedim ama iş görür snapdragon 625 sonuçta sesi konuşmada falan sorunsuz ayrıca hoparlör çıkışı iyi yüksek güzel kulaklık sesi orta yüksekliğin biraz üstü ama temiz en güzel kısmı bataryası daha ikinci günüm ilk şarjı daha sabah 9 da çektim şu an saat gece 1 ve 7 saat ekran sürem olmasına rağmen yüzde 44 şarjım var aklına takılan başka bir şey olursa çekinme

• Beğen
Tepkiler: Arsfid
Arsfid

Arsfid

Üye
Kardeşim zaten evde bir tane vardı bu ikincisi bunu kendime aldım ama deneyim sahibiyim yani.

Telefon genel olarak güzel şöyle söylim ekran güzel ama parlaklık güneş ışığı altında biraz daha olsaymış dedirtiyor hızı güzel orta seviye yani kamera müthiş olmasa da iş görüyor miui arayüzünü ilk defa kullanıyorum şahsi olarak ve gerçekten çok beğendim oyun daha yuklemedim ama iş görür snapdragon 625 sonuçta sesi konuşmada falan sorunsuz ayrıca hoparlör çıkışı iyi yüksek güzel kulaklık sesi orta yüksekliğin biraz üstü ama temiz en güzel kısmı bataryası daha ikinci günüm ilk şarjı daha sabah 9 da çektim şu an saat gece 1 ve 7 saat ekran sürem olmasına rağmen yüzde 44 şarjım var aklına takılan başka bir şey olursa çekinme
Çok açıklayıcı olmuş ve iyi bi deneyiminiz olduğunu şimdi daha iyi anladım. Teşekkür ederim. Bende babama almayı düşünüyorum orta seviyeli ve kullanım açısından rahat kullanması için. İnşallah zorluk çekmez

• Beğen
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
İphone derim fakat android istiyorsun o zaman emin olduğun bir telefon al derim.

• Beğen