Yardımmmm.s Sorunu Çözene Helal?+Tesekkur

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Yardımmmm.s Sorunu Çözene Helal?+Tesekkur
Telefonumu(c5-03) webcam yapmam lazım. bunun için epoc cam pro ve smart cam programlarını yukledım ıkısıde olmadı :off: :allalla: sorunları aşağıda yazıyorum.

Epoccam Pro : Programı açıorum bole bi hata veriyor ama yınede açılıyor.

Sonra bole bir ekran çıkıyor.

bılgısayarda da aynı ekran var ortadaki ole dönuyor ama video açılmıyor oyle beklıyor.:off:

Smart cam: bılgısayarımda bluetooth olmadıı için wifi ile bağlanmam lazım. wifiye basınca port no istiyor bılgısayardaki port no yu telefona yazıyorum . connecting diyor. sonra bole bi zaman aşımı hatası veriyor :ağlarım:

:ağlarım::off::ağlarım::off: Yardımmm.bide ben internete cepnet ile telefondan bağlanıyorum.:nono:

NOT:Epoc camda o dönen ekran varken omegle(:naughty:) ye giriyorm. video modu açılıyor. tıklıyorm. karşının webcamı gorunuyor ama bende .üstteki resimdeki mavi donen ekran görünüyor. :allalla: Çözüm bulanı Maxicepin kralı ilan etcem :D :op:

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
parali ayrca s60v5 icn degl sagl. baska onersi olan ? .s

0202300

Üye
parali ayrca s60v5 icn degl sagl. baska onersi olan ? .s
valla bende cepnet kullanıyorum cepten bilgisayarı internete bağliyorsan vebcam olarak kullanamazsın diye biliyorum.bilgisayarın kendi kamerası varsa onu kullan ben öyle msn den görüştüm.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
smart cam varda işte snde de bluetooth yok bnce bi kamera al daha kullanışlı...

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
son care bi webcam gibi.. bu olsaydi pff..

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Bence bu programlar öndeki kamerayı destekliyor :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
İz[Mir]Kan;3381917' Alıntı:
Bence bu programlar öndeki kamerayı destekliyor :)

Smart Cam ile Denedim Arkada Ki Kamerayı Çalıştırdı...

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş. oğuz(by_gablin) yapmış ama bluetoothla. hem internet hem webcam oldu dedi. amaan :D siparişi werdim bile yarın gelıyo a4tech webcamım:bigstar: :aha:

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
şimdiden hayırlı olsun ozaman :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...